Jagoda Judzińska, 26 lat, Sandomierz

Studiuje w wyższej szkole humanistyczno-przyrodniczej w Sandomierzu. Od dłuższego czasu utrzymuje się sama i pracuje jako kelnerka w znanej z programu Kuchenne Rewolucje sandomierskiej restauracji. Jest chora na bielactwo, ale stara się aby choroba nie miała wpływu na jej życie.

Białe plamy jeszcze do niedawna były dla niej dużym problemem. Dzisiaj stara się zaakceptować siebie, a udział w programie ma jej w tym pomóc. Jest zwariowaną, pewną siebie dziewczyną. Bywa szczera aż do przesady, z tego powodu nieraz jest jej wstyd. Nie ma dla niej tematów tabu. Pewnie stąpa po ziemi.

Jakob Kosel, 23 lata, Częstochowa

Lubi być w centrum uwagi, uważa się za ideał piękna, ma ogromne powodzenie u kobiet, ale jest wierny swojej dziewczynie. Jego rodzice wyjechali do Niemiec za pracą i tam tez urodził się Jakob i jego rodzeństwo. Obecnie mieszka w Katowicach, gdzie studiuje na AWF.

Cała rodzina Jakoba kocha sport. On sam jest ratownikiem, instruktorem pływania, kończy kurs trenera personalnego. Trenował pływanie, przerwał jednak karierę sportową przez młodzieńczy bunt (chociaż ponoć starszy brat łobuzował się bardziej).

Kamila Ibrom, 19 lat, Ruda Śląska

Kamila jest tegoroczną maturzystką, planuje iść na prawo, złożyła już papiery na kilka uczelni. Na co dzień pomaga mamie w prowadzeniu sklepu. Gdy miała dwa lata zmarł jej tato, wychowywała ją mama i babcia. Kamila na casting do programu przyjechała wbrew swojej mamie.

Chciała jej udowodnić, że się dostanie, bo ta nie wierzyła, że sprosta konkurencji. Ma chłopaka, który jest piłkarzem. Kamila śmieje się, że piłkarz i modelka to idealna kombinacja.

Andre Whyte, 27 lat, Warszawa/USA

Futbolista, nauczyciel angielskiego Andre przyjechał do Polski, żeby dołączyć do futbolowej drużyny Warsaw Eagels. Pochodzi ze Staten Island, Nowy Jork. W Stanach ma 3 siostry i jednego brata. Podoba mu się w Polsce, chce tutaj jeszcze zostać.

Przez najbliższy rok planuje grać dalej w football, a później chciałby zająć się reklamą i sesjami, oczywiście jako model. Gdy był dzieckiem chciał zostać pastorem… lub atletą. Jego marzeniem jest posiadanie Lambourgni, własnej marki muzycznej i drużyny futbolowej.

Justyna Łopian, 19 lat, Bytom

Justyna ma 19 lat, pochodzi z Bytomia i jest tegoroczną maturzystką. Jak na Ślązaczkę przystało potrafi mówić gwarą. W 2014 roku została Miss Śląska. Od tego czasu próbuje swoich sił w modelingu. Marzy również o tym, żeby zostać lekarzem. Uważa, że zielone oczy i długie włosy to jej atut. Najbardziej na świecie boi się pająków.

Magdalena Stępień Kolesnikow, 24 lata, Wrocław

Magda na 24 lata i obecnie mieszka we Wrocławiu, gdzie pracuje jako przedstawiciel handlowy. Gdy miała 17 lat wyjechała do Londynu do pracy, gdzie się bardzo usamodzielniła. Ma świetne relacje z mamą, która ją wychowywała sama.

Jej tato jest Rosjaninem, ale od wielu lat nie utrzymują kontaktów. Ma silną wolę i konsekwentnie dąży do celu, udało jej się schudnąć 16 kilogramów. Ma za sobą nieudane małżeństwo.

Karolina Gilon, 26 lat, Warszawa

Karolina ma 26 lat i pochodzi z Mrągowa, ale od 6 lat mieszka w Warszawie. Zajmuje się wizażem, jest promotorką imprez oraz ma swój kanał na YT. Grała w serialu „Miłośc na bogato”. Jakiś czas temu przeszła operację zmniejszenia biustu, bo źle się czuła, miała bóle kręgosłupa i nie mogła uprawiać sportu.

Dużo schudło dzięki diecie i treningom cross fit. Ma bardzo dużo tatuaży. Mama jest dla niej najważniejszą osobą w życiu, wychowywała Karolinę i jej brata samotnie.

Natalia Gulkowska, 21 lat, Warszawa

Natalia jest warszawianką, ma 21 lat i jest mamą rocznego Franciszka. Jej brat jest modelem i to on ją namawiał od dawna, aby spróbowała swoich sił jako modelka. Ma wiele kompleksów dotyczących swojej figury i brak jej pewności siebie.

Michael Mikołajczuk 22 lat, Żary

Michael pochodzi z Żar i ma 22 lata. Imię dostał po ulubionym piosenkarzu mamy, Michaelu Jacksonie. Studiuje Wychowanie Fizyczne na Uniwersytecie Zielonogórskim. Bardzo ważną rolę w jego życiu odgrywa mama, z którą rozumieją się bez słów.

Mówi, że kocha ją „jak cały świat i kosmos”. Ma dobre relacje z rodzeństwem. Jest bramkarzem w drugoligowej drużynie piłki nożnej. Jego największym sukcesem jest dostanie się do Akademii Piłkarskiej. Jego marzeniem jest grać w najlepszych klubach lub zostać światowej klasy modelem. Trenował również lekkoatletykę i tenisa stołowego.

Radek Pestka, 19 lat, Gdynia

Pracuje w sklepie odzieżowym. Uwielbia swoją pracę, jest doskonałym sprzedawcą i klientki cenią jego rady. Moda jest całym jego światem. Mieszka w Gdyni. Mieszka sam od 1,5 roku. Jest dumny z siebie, że w tak młodym wieku sobie radzi. Ma siostrę bliźniaczkę, z którą jest bardzo blisko związany. Prowadzi blog modowy.

Samuel Emanuel Kowalski, 22 lata, Starachowice

Samuel ma 22 lata, pochodzi ze Starachowic. Jak cała jego rodzina należy do Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej i żyje w zgodzie z biblijnymi naukami. Ma bardzo dobry kontakt z rodzicami i rodzeństwem, szczególnie z siostrą Esterą, która towarzyszyła mu na castingach. Bardzo dba o schludny wygląd i ład wokół siebie.

Sebastian Zawiliński, 23 lata, Ustroń

Sebastian mieszka w Ustroniu, gdzie pomaga prowadzić ojcu ośrodek wypoczynkowy. Trenował karate, w wieku 12 lat zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Europy. Jego autorytetem jest ojciec, ponieważ osiągnął wszystko co sobie w życiu zaplanował. Marzy mu się sława i pieniądze.

Aleksandra Ławnik - Sadkowska, 18 lat, Warszawa

Ola to 18 letnia Warszawianka. W swoim życiu popełniła wiele błędów, które doprowadziły do tego, że musiała zamieszkać w Ośrodku Wychowawczym. Stara się nadrobić szkołę i teraz jest w 2 klasie gimnazjum. Bardzo chciałaby odzyskać zaufanie mamy.

Karolina Pisarek, 18 lat, Szczecinek

Uczennica klasy maturalnej. Planuje studia lingwistyczne. Jej ojciec pracuje za granicą, z tego powodu Karolina mieszkała kilka lat w Niemczech. Chciałaby być wyższa, mieć chociaż 176 cm. Jest bardzo blisko związana ze swoją rodziną. Ma starszą siostrę, która aktualnie mieszka w Holandii.