W czwartym odcinku Top Model uczestniczy zostali poddani metamorfozom. Wielu z nich przeżyło ten zabieg bardzo emocjonalnie - jednak efekty są powalające. Z programem pożegnała się Justyna Łopian. 

Oto efekty przeprowadzonych metamorfoz >>>

Zobacz wizytówkę wideo Justyny Łopian >>>

Zadaniem w minionym odcinku był skok ze spadochronem i sesja zdjęciowa na lotnisku, podczas której uczestnicy Top Model pozowali ze spadochronami. 

Zobacz wszystkie zdjęcia z sesji zdjęciowej ze spadochronem w programie Top Model >>>

Co wydarzy się w piątym odcinku Top Model? Zdradzamy szczegóły odcinka.

W pierwszej części piątego odcinka Top Model wszyscy uczestnicy zostaną poddani zabiegowi depilacji! Dlaczego? Koniecznie musicie zobaczyć dzisiejszy odcinek.

Kolejnym wyzwaniem będzie nauka chodzenia pod czujnym okiem Kasi Sokołowskiej. Oczywiście, aby nie było zbyt łatwo, uczestnicy musieli założyć przedziwne buty. Po nauce przyjdzie czas na praktykę. To będzie pierwszy pokaz po wprowadzeniu się do domu Top Model. Wahadła na wybiegu? To będzie jeden z trudniejszych wybiegów, z którym muszą się zmierzyć uczestnicy Top Model. 

Kolejna sesja i kolejne wybory. Tym razem uczestnicy Top Model mają prawo wyboru: pozowanie nago albo z "partnerem" którym są robaki, węże, pająki oraz inne mało przyjemne stworzenia. Krzyki i wrzaski gwarantowane.

Zobaczcie zdjęcia z piątego odcinka Top Model >>>