W siódmym odcinku Top Modelna uczestników czekają trzy zadania - w tym jedno specjalne, zaplanowane przez magazyn Glamour.

1. Metro - zadanie magazynu Glamour

Przed uczestnikami tym razem zadanie na czas i znajomość stylu. Na stacji metra uczestnicy muszą się wystylizować, a następnie zdążyć na pociąg, gdzie czeka ich sesja zdjęciowa.

Na stylizację mają 2 minuty, a na zdjęcia – czas przejazdu wagoniku do kolejnego przystanku. Oto stacje, które na nich czekaja: Pokaz mody, Czerwony dywan, Biznes, Sport.

Goście specjalni: Anna Jurgaś (naczelna Glamour), Michał Kuś (główny stylista Glamour).
Fotograf: Łukasz Dziewic.

2. Pokaz bielizny

Podczas tego zadania uczestnicy muszą wykazać się umiejętnością pracy w grupie. Sami dzielą się na dwie drużyny, a każda z nich musi samodzielnie przygotować pokaz mody bielizny.

Do nich samych należy stylizacja, make-up, układ choreografii i wybranie muzyki. Modele i modelki mają do dyspozycji bieliznę, skórzane dodatki, materiały, brokaty, pióra, skrzydła, bristole etc. Liczy się ich kreatywność.

Na wykonanie zadania mają kilka godzin. Wiedzą, że wieczorem oceni ich pracę gość specjalny, czyli Kasia Struss – aniołek Victoria’s Secret.

Goście specjalni: Kasia Struss, Małgorzata Leitner

3. Sesja lekkoatletyczna

Kolejna sesja zdjęciowa i kolejne emocje. Tym razem odbywa się w hali lekkoatletycznej. W stylizacjach glamour, uczestnicy pozują tak jakby uprawiali dana dyscyplinę lekkoatletyczną: sprint, bieg przez płotki, skok przez kozła, skok o tyczce i skok w dal.

Gość specjalny: Kasia Struss
Fotograf: Robert Wolański

ZOBACZ ZDJĘCIA Z SIÓDMEGO ODCINKA TOP MODEL >>>

ZAGŁOSUJ NA ULUBIONEGO UCZESTNIKA TOP MODEL >>>

WIĘCEJ MATERIAŁÓW O TOP MODEL >>>