Rywalizacja w ósmym odcinku Top Modelosiągnęła zenitu - w szczególności wśród dziewczyn. Nie wszystkim spodobało się pozytywne nastawienie Karoliny Pisarek i postanowiły o tym głośno poinformować. Czyżby Karolina została wykluczona przez inne dziewczyny? Wszystko na to wskazuje. 

"Tutaj nie będzie przyjaźni. Tutaj jest konkurencja. Ktoś musi odpaść, ktoś wygrać" - podsumowałaKarolina Pisarek. 

Po dwóch zadaniach w przepięknym Izraelu przyszła pora na to najważniejsze - sesja zdjęciowa. W pełnym słońcu odbyła się sesja w gorącym Morzu Martwym. Autorem zdjęć jest znany, izraelski fotograf Alexander Lipkin

Wszyscy uczestnicy Top Model, poza Andre, zostali podzieleni w pary: Jakob Kosel i Magda Stępień, Kamila Ibrom i Samuel Kowalski, Natalia Gulkowska i Karolina Pisarek, Karolina Gilon i Radek Pestka. 

Kto według jury i gościa specjalnego Ani Jurgaś (redaktor naczelna magazynu Glamour) wypadł najlepiej, a kto powinien pożegnać się z programem?

Najlepsze zdjęcie ósmego odcinka Top Model to duet: Magda i Jakob. Kolejne zdjęcia, które pokazała Joanna Krupa należały do Karoliny Pisarek, Samuela Kowalskiego i Kamili Ibrom, Andre Whyte'a i Karoliny Gilon. 

Ostatecznie na wybiegu została Natalia Gulkowska i Radek Pestka. To spośród nich jurorzy musieli wybrać kto nie przejdzie do kolejnego programu Top Model.

Z programem "pożegnała się" Natalia Gulkowska jednak... tylko na kilka minut. Michał Piróg wykorzystał jedyną możliwość przywrócenia w tej edycji programu. 

Kto według was najlepiej zaprezentował się podczas sesji zdjęciowej w Izraelu? Zagłosujcie w naszej sondzie. 

 
Powered by Typeform