Już tak naprawdę klika dni dzieli nas od powrotu do szkolnych ławek. Jest to ostatni moment na zakup zeszytów i akcesoriów, a przede wszystkim plecaka lub torby, która je wszystkie pomieści. Aby ułatwić wam poszukiwania, wybrałyśmy najlepsze modele z sieciówek i polskich marek. Za priorytet postawiłyśmy sobie funkcjonalność, ale nie zapomniałyśmy o walorach estetycznych. Szukając torebki lub plecaka, który będzie służył nam niemal codziennie, musimy zwrócić szczególną uwagę na jego pojemność i wytrzymałość. Nie raz zdarza się, że musimy zabrać ze sobą więcej rzeczy. W naszym zestawieniu znajdziecie głównie klasyczne modele, ale pojawi się też kilka odważniejszych propozycji - w odcieniach błękitu czy pokrytych kwiatowymi wzorami. Koniecznie sprawdźcie, co dla was przygotowałyśmy!

Rok szkolny 2019/2020: Plecaki idealne na szkolny korytarz

Wiele osób wybiera plecaki, ponieważ nie obciążają naszych barków i ramion tak bardzo jak wypełnione torby. Najczęściej wybierają je młodsi uczniowie, ale widać je również na korytarzach liceów i uczelni wyższych. Są ultra praktyczne - bez problemu pomieszczą potrzebne podręczniki, notesy, pudełko z drugim śniadaniem i kilka innych drobiazgów. Plecak musi być wygodny, ale też stylowy! Na poszukiwania ideału udajcie się do popularnych sieciówek - Pull&Bear, albo Marc O’Polo. Nie zapominajcie też o markach, których filozofia związana jest z plecakami (Vans lub Fjallraven Kanken).

Rok szkolny 2019/2020: Torby, które pomieszczą wszystkie Wasze książki i najpotrzebniejsze rzeczy

Podobnie jak w przypadku plecaków, torba do szkoły musi być wytrzymała. Dobrze, aby posiadała kilka dodatkowych kieszonek (chociażby na telefon) i przegródek. Zwróćcie uwagę na materiał, z którego została wykonana. Upewnijcie się, że nie zerwie się pod ciężarem podręczników, zeszytów, piórnika, lunch boxa, butelki na wodę i innych potrzebnych na co dzień rzeczy. Szczególnie polecamy wam zakup shopperki. Ale to nie koniec naszych stylowych propozycji. Zajrzyjcie do Reserved, Zary lub Mango. Jeśli chodzi o polskie marki, warte uwagi są duże torby Molehill oraz modele z metką Ani Kuczyńskiej. Pamiętajcie, że nieco droższa, ale wykonana z wyższej jakości materiałów torba, posłuży wam nie tylko przez jeden rok szkolny, ale wiele lat!

8 rzeczy, które pozwolą Ci stworzyć stylizacje na cały rok szkolny >>>