Travis Barker ma poważne problemy zdrowotne. We wtorek, 28 czerwca 2022 roku, w godzinach porannych sam zgłosił się do szpitala w West Hills, do którego przyszedł ze świeżo upieczoną żoną Kourtney Kourdashian. Jego stan był jednak na tyle poważny, że lekarze zadecydowali o przewiezieniu go do kolejnego szpitala – a konkretnie Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Muzyk został tam przetransportowany karetką, do której został wniesiony na noszach.

W podróży towarzyszyły mu Kourtney Kardashian, która nie odstępowała muzyka na krok, jak i jego córka Alabama (ze związku z Shanną Moakler). Módlcie się o niego – poprosiła nastolatka. Skąd wiemy? Dziewczyna udostępniła na TikToku nagranie z karetki (które następnie szybko usunęła). Pod szpitalem roiło się od paparazzi. 

Travis Barker trafił do szpitala. Co się stało? 

O modlitwę o ojca Alabama Barker poprosiła zresztą także za pośrednictwem InstaStory, obok prośby umieszczając emotikonkę, przedstawiającą zrozpaczoną buźkę. Głos zabrał zresztą sam Travis Barker, który postanowił zwrócić się bezpośrednio do wyższej instancji. Boże, ocal mnie – napisał na Twitterze we wczoraj wieczorem, już będąc w szpitalu. 

Dlaczego Travis Barker trafił do szpitala? Znamy powód hospitalizacji

Co dokładnie dzieje się z muzykiem? Początkowo nie było wiadomo, bo ani on, ani nikt z rodziny nie wystosował żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Spekulowano, że może te mieć związek z układem krwionośnym, bo Travis Barker miał już kiedyś problemy z krążeniem. Kiedy w 2018 roku trafił do szpitala, lekarze znaleźli w obu jego ramionach skrzepy krwi. Teraz jednak wszystko jest już jasne. Jak podają zagraniczne media, Travis Barker cierpi na zapalenie trzustki, które jest powikłaniem po przebytej niedawno kolonoskopii (nie podano jednak, ile czasu minęło od badania). Chorobie perkusisty towarzyszą objawy takie jak: silny ból brzucha, nudności i wymioty. Na szczęście jest już pod odpowiednią opieką lekarską. Wciąż jednak trzeba trzymać za niego kciuki. Życzymy więc szybkiego powrotu do zdrowia.