Wczoraj świat obiegła pierwsza wspólna okładka Kylie Jenner i Travisa Scotta. Para jest w związku ponad rok, a w lutym przywitała na świecie córkę Stormi Webster. Celebrytka i muzyk rzadko pokazują się razem publicznie, dlatego okładka dla międzynarodowego magazynu o modzie męskiej wywołała sporą sensację. Tym bardziej, że jest naprawdę HOT. Travis jest ubrany w garnitur, natomiast Kylie ma na sobie czarne body, które zlewa się z ciemnym tłem. Autorką okładkowego zdjęcia i całej sesji jest Paola Kudacki.

Okładka Kylie Jenner i Travisa Scotta to plagiat? >>>

Kylie Jenner i Travis Scott o związku i wychowaniu Stormi

Oprócz okładki oraz wspólnej sesji, Kylie i Travis udzielili obszernego wywiadu, w którym poruszyli takie kwestie jak początek ich relacji, wychowanie 5-miesięcznej Stormi, kłótnie w związku oraz wstąpienie w szeregi klanu Kardashian-Jenner i związana z tym presja. Kylie przyznała, że ich romans zaczął się na festiwalu Coachella w zeszłym roku. Po kilku dniach zdecydowała, że pojedzie z Travisem w trasę koncertową, podczas której zakochali się w sobie. Kiedy dziennikarz zapytał rapera, kiedy ostatnio płakał, ten odpowiedział, że podczas narodzin Stormi. Okazało się, że chłopak Kylie towarzyszył jej podczas całego porodu. Natomiast na sam koniec wywiadu rozmawiali o tzw. „Klątwie Kardashianów”, która dotyka nie tylko partnerów, ale przyjaciół rodziny, którzy nie są w stanie znieść ciągłego zainteresowania mediów i fanów oraz życia na świeczniku. Travis stwierdził, że nigdy się tym nie przejmował, a Kylie właśnie za to m.in. go polubiła.

Kylie Jenner najmłodszą milionerką na okładce magazynu „Forbes”. Wyprzedziła Kim Kardashian! >>>

Jak dobrze Travis Scott zna Kylie Jenner? Raper nie pamiętał imion jej psów

Oprócz wspomnianego wywiadu, Kylie i Travis nagrali quiz, w którym raper musiał odpowiedzieć na 23 pytania, dotyczące Jennerki, ich córki oraz rodziny Kardshianów. Celebrytka zapytała swojego chłopaka o kolor oczu, kto wymyślił imię dla ich córki oraz kiedy pierwszy raz się spotkali. Co ciekawe, żadne z nich nie tego nie pamięta, a 20-latka zdradziła, że od zawsze obracali się w kręgu wspólnych znajomych, jednak ona przez długi czas miała wrażenie, że Travis jej nie lubi. Celebrytka poprosiła swojego chłopaka, aby wymienił imiona jej wszystkich psów (poległ na tym pytaniu) oraz nazwy kosmetyków jej marki – poszło mu całkiem nieźle. Zapomniał niestety, jaki sport Kylie uprawiała w dzieciństwie oraz nie miał pojęcia, gdzie nakłada rozświetlacz. Całość obejrzycie na oficjalnym koncie YouTube magazynu GQ.