Na początku marca pisałyśmy o tym, że Travis Scott rzekomo zdradził Kylie Jenner. Pierwsze plotki, dotyczące jego romansu pojawiły się w mediach, gdy amerykański raper odwołał niespodziewanie swój występ w Buffalo. Robi to niezwykle rzadko, a swoje niecodzienne zachowanie usprawiedliwiał chorobą. Szybko okazało się jednak, że koncert wcale nie odbył się ze względu pogorszony stan zdrowia rapera, ale przez Kylie Jenner, która posądziła swojego chłopaka o zdradę. W związku z tymi niepokojącymi oskarżeniami, Travis Scott musiał jak najszybciej wrócić do Los Angeles, aby udowodnić celebrytce, że jest niewinny.

Cała sprawa dość szybko przycichła, natomiast Kylie Jenner została posądzona o lekką paranoję, a to ze względu na inną – dużo głośniejszą aferę w rodzinie Kardashian-Jenner. Na pewno pamiętacie, że również kilka tygodni temu do zdrady przyznał się Tristan Thompson, czyli (obecnie były) partner Khloé Kardashian oraz ojciec niespełna rocznej True Thompson.

Tristan Thompson ma nową partnerkę? Khloé Kardashian nie będzie zadowolona! >>>

Travis Scott w uroczy sposób udowodnił, że kocha Kylie Jenner!

W zeszłym tygodniu Travis Scott pojawił się na meczu koszykówki, rozgrywanym między Golden State oraz Warriors and Houston Rockets i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jego dość niecodzienny strój. Amerykański raper miał bowiem na sobie bluzę z nadrukowanym wizerunkiem Kylie Jenner. Nie jest to oczywiście fakt, potwierdzający jego krystaliczną wierność. Musimy jednak przyznać, że zachował się bardzo uroczo, a sam strój ze zdjęciem ukochanej, to dowód silnego uczucia. Zdjęcie Travisa Scotta, ubranego w bluzę z wizerunkiem Kylie Jenner znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Travis Scott i Kylie Jenner wezmą ślub? Raper planuje oświadczyć się swojej dziewczynie i wyznaje, że „to ta jedyna” >>>