Stylowym dziewczynom lato upływa pod znakiem festiwali muzycznych. Z Openera przenoszą się do Katowic na Tauron Nowa Muzyka, a następnie na śląski Off-Festival i Live Festival w Krakowie. Trendy na te święta muzyki i mody wyznaczają it-girls z Coachelli już w kwietniu! W tym roku rządził klimat boho. Zamiast koron z kwiatów nosiło się opaski w tym stylu, w miejsce chokerów długie naszyjniki, a stopy ozdabiało równie pieczołowicie jak dłonie. W myśl zasady, że błyskotek nigdy za dużo, bywalczynie festiwali pokochały etniczną biżuterię, która pozwala na nieograniczone eksperymenty ze stylem. Tańcząc pod sceną (w tej biżuterii najpiękniej wyglądają bose stopy!) można zainspirować się nie tylko Julią Kuczyńską na Coachelli, ale także dziećmi kwiatami z musicalu „Hair”, gwiazdami kina z Bollywood albo całkiem współczesnymi ikonami stylu, takimi jak Rihanna, która uwielbia zdobić stopy mieniącymi się kryształami.

Ten dodatek ma moc - pasuje do każdej stylizacji! Do ulubionych ultrakrótkich szortów, które wkładasz na bikini, do maksi sukienki, która wiruje w ruchu oraz do ażurowej małej białej idealnej na randkę. Możliwości jest nieskończenie wiele! I nie kończą się wcale na festiwalowych stylizacjach. W wielkim mieście biżuterię możesz włożyć na pool party albo przyjęcie w ogrodzie, w luksusowym kurorcie na promenadę, a na Mazurach na jachcie. Romantyczki, które biorą ślub na egzotycznej plaży, biżuterię na stopy mogą wykorzystać także w tym najpiękniejszym dniu w życiu.

My biżuterię na stopy z pięknymi, kolorowymi kamieniami znaleźliśmy w sklepie internetowym Renee.pl. Niebieska sprawdzi się do dżinsów, srebrna do czerni, złocista do bieli, a wielokolorowa do równie barwnych sukienek.

O co jeszcze powinnaś zadbać, żeby na festiwalu, na plaży i w wielkim mieście poczuć się jak bosonoga contessa? Przed wakacjami zainwestuj w perfekcyjny pedikiur. Odsłonięte w biżuterii stopy najpiękniej wyglądają, gdy są wypielęgnowane. W tym sezonie przebojem są paznokcie metaliczne (w sam raz do srebrzystej biżuterii), wielokolorowe, jak znalazł do barwnych paciorków, oraz neutralne, które pozwolą mienić się złocistym łańcuszkom.

Zobacz biżuterię w sklepie internetowym Renee.pl (cena: 79,99 zł).