Zauważyłyście, że ostatnie trendy w koloryzacji włosów bardzo często nawiązują do naszych ulubionych potraw (najczęściej słodyczy) oraz napojów? Powiedzmy sobie szczerze: kolory Cold Brew Hair, Winter Berry, czy Wine Hair brzmią znacznie ciekawiej (i ładniej), niż uniwersalny granatowy, pospolity brąz, czy bordo. Poza tym, właśnie dzięki takim nazwom łatwiej jest nam wyobrazić sobie konkretny odcień. Dzisiaj przygotowałyśmy kolejny trend w koloryzacji, który staje się coraz popularniejszy na Instagramie (oraz na ulicach) i mimo tego, że jego nazwa nie jest związana z żadnym produktem spożywczym, to gwarantujemy, że szybko zorientujecie się, o jaki odcień nam chodzi. Poznajcie Lavender-Gray Hair – modny kolor do wypróbowania jeszcze tej wiosny!

Trendy fryzury 2019: koralowy róż jedną z najmodniejszych koloryzacji w tym sezonie >>>

Trendy 2019: Lavender-Gray Hair, czyli modna koloryzacja włosów, która jest hitem Instagrama!

Jak konkretnie wygląda Lavender-Gray Hair? Najłatwiej opisać go w ten sposób: szara lub srebrna baza oraz fioletowe wykończenie, o którego natężeniu same decydujecie. Kolor najbardziej pasuje dziewczynom o siwych lub bardzo jasnych, niemalże platynowych włosach. Oczywiście takiej koloryzacji może spróbować każda z was. Pamiętajcie jednak, że nie uzyskacie wymarzonego – szaro-lawendowego koloru, jeżeli wasze kosmyki wpadają aktualnie w ciepłe (lekko żółtawe) odcienie. Właśnie dlatego, zanim zdecydujecie się na farbowanie, warto skonsultować się z ekspertem i zdecydować, czy Lavender-Gray (albo jakikolwiek inny odcień) ładnie będzie się prezentować na waszych włosach.

W naszej galerii znajdziecie oczywiście mnóstwo koloryzacyjnych inspiracji! Musimy przyznać, że patrząc na te piękne fotki prosto z Instagrama, w ogólnie nie dziwi nas fakt, że Lavender-Gray Hair, to jeden z największych trendów w koloryzacji włosów w sezonie wiosna-lato 2019!

Modne fryzury 2019: Coral Copper – trend w koloryzacji włosów, który podbija Instagram! >>>