Pisałyśmy już o najmodniejszej koloryzacji włosów dla brunetek. W tym sezonie dziewczyny z ciemnymi kosmykami mogą zaszaleć z takimi odcieniami, jak Chocolate Cake, Cold Brew (koloryzacja inspirowana kawą parzoną na zimno), czy Winter Berry. Wszystkie stylowe propozycje znajdziecie TUTAJ. Łatwo wyobrazić sobie jak te odcienie prezentują się na żywo, gdyż ich nazwy nawiązują do naszych ulubionych słodyczy (na czele z czekoladowym ciastkiem) i napojów. Tak samo jest w przypadku jaśniejszych odcieni – od wielu lat w trendach znajdują się bowiem Honey Blonde oraz Strawberry Blonde. Stylowych propozycji dla blondynek jest jednak znacznie więcej.

Trendy 2019: Modna koloryzacja włosów dla blondynek – Honey Blonde

Na miodowy blond zdecydowało się wiele gwiazd, między innymi Amanda Seyfried, Rosie Huntington Whiteley, a także Lili Reinhart, czyli serialowa Betty Cooper z Riverdale. Honey Blonde to nie tylko jeden z najpopularniejszych odcieni blondu wszech czasów, ale również najbardziej klasycznych i eleganckich. Gwarantujemy, że w takim wydaniu będziecie wyglądać ultra stylowo.

Trendy 2019: Modna koloryzacja włosów dla blondynek - Platinum Blonde

Jeszcze kilka sezonów temu platynowy blond uchodził za kiczowaty i tani. Pamiętajcie jednak, że wiosną oraz latem 2019 powracamy do największych trendów lat 90. – również tych urodowych. Właśnie dlatego jednym z najmodniejszych obecnie odcieni jest blond platynowy. Lady Gaga lansowała platynę podczas tegorocznego rozdania Oscarów. Bardzo jasne włosy (z dumą) noszą również Gwyneth Paltrow, Karlie Kloss, czy Sophie Turner. Pisząc o platynowym blondzie, nie mogłybyśmy zapomnieć o Daenerys Targaryen. Wprawdzie, jest to postać fikcyjna, ale jej fryzura to inspiracja dla wielu fanek Gry o Tron!

Trendy 2019: Modna koloryzacja włosów dla blondynek – Créme Blonde

Jeżeli planujecie odświeżyć swój kolor, ale chcecie, żeby wyglądał on jak najbardziej naturalnie, to zastanówcie się nad kremowym blondem. Ten odcień jest nieco ciemniejszy, niż platyna i delikatniejszy od złocistego – miodowego blondu. 

Trendy 2019: Modna koloryzacja włosów dla blondynek - Strawberry Blonde

Truskawkowy blond to propozycja dla dziewczyn, które chciałyby nieco zaszaleć podczas wakacji. Różowe, ale bardzo subtelne odcienie odświeżą wasz dotychczasowy kolor, a do tego będą zwracać na siebie uwagę. Jeżeli szukacie inspiracji, to koniecznie zerknijcie na zdjęcia Sienny Miller lub Lottie Moss.

Trendy 2019: ciemny blond to jeden z ulubionych kolorów gwiazd >>>