Trendy w stylizacji brwi zmieniają się jak w kalejdoskopie. Pamiętacie, kiedy za sprawą Kylie Jenner była moda na idealnie podkreślone brwi, które wymagały użycia kilku kosmetyków i umiejętności całkiem niezłej kosmetyczki? Na szczęście powoli odchodzimy od tego trendu i wracamy do bardziej naturalnego wydania. Na Instagramie nie brakuje inspiracji – w mediach społecznościowych furorę robią tak zwane Bushy Brow, czyli gęste brwi, ułożone w kontrolowanym nieładzie. Jakie jeszcze są trendy w makijażu brwi w tym sezonie? O najpopularniejszych tendencjach opowiadają wizażystki Eyebar, czyli miejsca, w którym otrzymacie kompleksową stylizację brwi!

Tint do brwi – co to jest? Ten produkt coraz częściej zastępuje kredki i pomady >>>

Trendy 2019: Bushy Brow

Jedną z najważniejszych rzeczy, aby uzyskać Bushy Brow jest laminacja brwi czyli zmiana tekstury włosa i wprowadzenia składników odżywczych wraz z keratyną. Włoski stają się podatne na modelowanie oraz zyskują na objętości poprzez napompowanie ich składnikami odżywczymi – witaminami, olejkami i keratynie. Włoski stają się mocniejsze oraz zmieniają teksturę na bardziej plastyczną dzięki czemu możemy je modelować w wybranym kształcie. Wejdź na Instagram @eyebar_polska i sprawdź, jak wygląda ta stylizacja. IT Girls pokochały ten trend, może właśnie i Tobie przypadnie do gustu.

Stylizacja brwi: Boy Brow

Stylizacja Boy Brow to synonim chłopięcego nieładu. Idealny trend dla wszystkich buntowniczek (i nie tylko)! Brwi w tym stylu są mocne i gęste oraz o dwa tony ciemniejsze od naturalnego koloru. Do wykończenia stosuję się specjalną pomadę do brwi, która przyciemnia włoski i odpowiednio je usztywnia.

Modne brwi: Glamour Brow

Elegancka stylizacja, dopracowana w najmniejszych szczegółach. Glamour Brow to trend idealny na wielkie wyjścia. Czym się charakteryzuje? Linia brwi jest wygładzona, a włoski starannie ułożone. Jak mówią wizażystki Eyebar: „Brwi błyszczą i współgrają z wielkimi wyjściami”.

Stylizacja brwi: Super Natural

Sprawiają wrażenie, jakby były potargane wiatrem. Brwi w stylu Super Natural wyglądają młodzieżowo i naturalnie. Brwi w stylu Super Natural „dzięki specjalnym produktom każdy włosek jest podnoszony do góry i usztywniany. Brwi występują w naturalnych barwach. Są niezwykle urzekające i przyciągające uwagę. Wyglądają na nieposkromione dzięki unikatowej technice modelowania”.