Piszemy to z ogromnym żalem, ale połowa wakacji za nami. Najwyższa pora zastanowić się nad zakupem zeszytów i szkolnych podręczników. Mimo tego, że nie podpowiemy wam, z których książek do matematyki, geografii lub wos-u dowiecie się najwięcej, to chętnie podpowiemy, w czym warto codziennie je nosić. Absolutnym hitem ostatnich sezonów są torebki typu shopper. Genialnie dopełnią wasze szkolne stylizacje, a do tego schowacie w nich wszystkie potrzebne na co dzień rzeczy. W sezonie jesień-zima 2019/2020 w trendach są kowbojskie printy – inspirowane krowimi łatami, transparentne faktury i nieoczywiste formy. Jeśli chcecie mieć pewność, że wasza torba będzie modna również za sezon lub dwa, skuście się na uniwersalny model, na przykład w czarnym kolorze i bez dodatkowych zdobień. Czym jeszcze warto się kierować, szukając idealnej shopperki do szkoły? Gdzie kupić shopper bag, żeby nie zbankrutować? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

Trendy 2019: Torebki shopperki – jak wybrać idealną shopper bag do szkoły?

Szukając idealnej shopper bag, musicie pamiętać, że nie może być ona „jedynie” ładna, ale również praktyczna. Jeżeli znajdziecie już potencjalną kandydatkę na shopperkę marzeń, upewnijcie się, że pomieści wszystkie wasze zeszyty, podręczniki, akcesoria potrzebne w szkole, lunch box i butelkę na wodę wielokrotnego użytku. Sprawdźcie też, czy posiada ona dodatkową – koniecznie zapinaną lub zasuwaną kieszonkę, w której będziecie mogły schować klucze oraz dokumenty. Designerskie i ultra pojemne torby typu shopper znajdziecie w naszej galerii (na górze strony).

Trendy 2019: Torby shopperki – gdzie kupić?

Powiedzmy sobie szczerze: niewiele uczennic może pozwolić sobie na torebkę od światowej sławy projektanta. Na szczęście modne shopperki znajdziecie również w ofercie popularnych sieciówek - na czele z H&M, Zarą i Bershką. Do tego, w dużo bardziej korzystnych cenach. Część z nich kupicie za mniej, niż 100 złotych.

Wyprzedaż lato 2019: te rzeczy kupisz za niewielkie pieniądze w ostatnie dni wyprzedaży i będziesz nosić w kolejnym sezonie >>>