Marzycie o tatuażu, ale zastanawiacie się, czy to na pewno dobry pomysł? A może z powodu alergii lub przyczyn zdrowotnych nie możecie się wydziarać? Marka Oysho stworzyła rozwiązanie dla klientek, które na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedziały „tak”. W ofercie sieciówki znalazła się bowiem bielizna z efektem tatuażu. Jak wygląda?

Trendy 2020: Bielizna z tatuażami to nowy trend na Instagramie – promuje go marka Oysho

Na oficjalnym profilu Oysho na Instagramie opublikowano zdjęcie z najnowszymi propozycjami marki. Wśród najnowszych projektów sieciówki z grupy Inditex znalazła się bielizna z siateczką i wzorami, które imitują tatuaże. Marka Oysho postawiła na subtelne printy w kolorze czarnym – podobne do dziarek bijących rekordy popularności w mediach społecznościowych. Wśród nich znalazło się serce, kwiaty, cytaty oraz inspirujące cytaty.

Oysho to kolejna sieciówka, która stawia na naturalność i pokazuje prawdziwe kształty. Kobiety z rozstępami i fałdkami reklamują nową bieliznę >>>

Czy bielizna od Oysho podbije serca klientek i okaże się trendem 2020 roku? Wiele na to wskazuje. Zdjęcie na Instagramie sieciówki zdobyło ponad 7 tysięcy polubień, a większość komentarzy pod postem jest pozytywna.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New decade, new tattoo effect. Black and nude designs with subtle details. #oysho #lingerie

Post udostępniony przez OYSHO (@oysho) Sty 6, 2020 o 11:04 PST