Macie już wszystkie podręczniki do szkoły? W takim razie czas zaopatrzyć się w kilka zeszytów, kalendarz i piórnik. Gdzie je kupić? Do niedawna mogliśmy je dostać tylko w sklepach papierniczych, albo w supermarketach. Ale od kilku lat artykuły papiernicze dostępne są również w kolekcjach popularnych sieciówek. Co więcej, ich design naprawdę zachwyca! I właśnie dlatego zazdrościmy wszystkim, którzy nadal chodzą do szkoły. Z nieskrywaną przyjemnością zajrzałyśmy do Bershki, Stradivariusa, House’a oraz innych sieciówek i wybrałyśmy prawdziwe perełki z oferty „Back to School”.

Trendy jesień 2019: Najładniejsze zeszyty, plannery i artykuły papiernicze – gdzie kupić?

Jeżeli szukacie idealnego kalendarza, koniecznie zajrzyjcie do Stradivariusa. Czeka tam na was mnóstwo stylowych propozycji, ale nasze serca skradł różowy model z napisem love your life. Potrzebujecie czytelnego plannera tygodniowego (najlepiej z zestawem karteczek samoprzylepnych)? Znajdziecie go w Bershce. Dzięki niemu będziecie pamiętać o wszystkim! Stylowego piórnika poszukajcie w ofercie marek Sinsay lub House. Natomiast zastawy długopisów, których ilość wystarczy wam na cały rok szkolny, kupcie w Croppie. Najpiękniejsze artykuły biurowe znajdziecie w naszej galerii (na górze strony).

Jak wykorzystać artykuły papiernicze do nauki?

Od dawna wiadomo, że najlepiej pracuje się w posprzątanym, wywietrzonym pomieszczeniu. Niezwykle ważne jest również to, aby jeszcze przed rozpoczęciem nauki zgromadzić wszystkie potrzebne materiały, notatki oraz narzędzia pracy i estetycznie poukładać je na biurku. Kolejny krok, to stworzenie listy TO DO, czyli dokładnego planu działania. I właśnie do tego przyda wam się planner. Gwarantujemy, że pisanie w (po prostu) ładnych zeszytach stanie się przyjemniejsze. Swoje notatki możecie „upiększyć” za pomocą kolorowych długopisów, markerów i karteczek – zaznaczcie tylko najważniejsze informacje. Pamiętajcie też, aby w swoich zapiskach używać maksymalnie trzech kolorów na raz. Ten sposób nauki przypadnie do gustu szczególnie wzrokowcom. Jeśli nie należycie do tej grupy osób, posłuchajcie muzyki. Niestety, nie ma jednego sposobu uczenia się, który przypadłby do gustu wszystkim. Musicie odkryć swój – idealny schemat. Ale spokojnie, do rozpoczęcia roku szkolnego zostało wam jeszcze ponad dwa tygodnie! Na razie cieszcie się wakacjami.

Trendy 2019: Torby shopperki do szkoły, które pomieszczą wasze zeszyty i podręczniki >>>