Podczas treningów i lekcji wychowania fizycznego powinniśmy przede wszystkim czuć się komfortowo. Ale powiedzmy sobie szczerze: na siłowni, sali gimnastycznej, albo w parku chcemy też dobrze wyglądać. Udowodnimy wam, że te dwie kwestie wcale się nie wykluczają. Oto najmodniejsze ubrania do ćwiczeń z sieciówek i sklepów sportowych, które nie będą ograniczać waszych ruchów!

Trendy jesień 2019: Ubrania do ćwiczeń - jaki strój wybrać?

Najnowsze propozycje światowych projektantów to ukłon w stronę lat 90. i stylistyki tamtych czasów. Dotyczy to również mody sportowej. Kompletując treningową garderobę na jesień, zainspirujcie się stylizacjami księżnej Diany. Królowa ludzkich serc nosiła oversize’owe bluzy w zestawieniu z kolarkami. W sezonie jesień-zima 2019/2020 cycling shorts zakładamy nie tylko na wycieczki rowerowe, ale też na zajęcia z jogi, trening na siłowni, jogging w parku (jeżeli pogoda pozwoli) i lekcje wychowania fizycznego. Natomiast do grona najmodniejszych kolorów należą obecnie czerń, pudrowy róż i odcienie nude. Nie bójcie się kontrastujących przeszyć, czy transparentnych materiałów. Ale pamiętajcie, wszystko z umiarem – szczególnie podczas zajęć wf-u.

Trendy jesień 2019: Ubrania do ćwiczeń - gdzie kupić?

Oczywiście, strój do ćwiczeń kupicie w sklepach typowo sportowych. Ubrania z oferty takich marek jak Nike, Adidas, czy Reebok są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a ich design coraz częściej wpisuje się modowe trendy. Jeżeli szukacie czegoś tańszego, zajrzyjcie do popularnych sieciówek. Pamiętajcie, że dział Sport stworzył chociażby H&M i Oysho. W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie najmodniejsze ubrania sportowe w sezonie jesień-zima 2019/2020. Gwarantujemy, że wybierzecie stamtąd coś odpowiedniego dla siebie.

Powstały legginsy z dostępem do aplikacji mobilnej z ćwiczeniami! Czy zastąpią niebawem trenera jogi? >>>