Wśród propozycji Goshico na nadchodzący sezon znajdziemy zarówno projekty osadzone w trendach jak i uniwersalnie klasyczne. To co łączy ich torebki, to funkcjonalność i wygoda. Produkty marki są ultralekkie – żaden z nich nie waży więcej niż 900 gramów – i wykonane z unikatowych materiałów wodoodpornych.

Dodatki są bardzo nowoczesne w formie, a zarazem niezwykle funkcjonalne. Co je wyróżnia? Konceptualne, autorskie motywy. Gra kolorami, która stała się już wizytówką marki. Haft. Wodoodporne i ultralekkie materiały. Szczególną uwagę zwraca tu niewielka, kwadratowa kopertówka, wzbogacona  skórzanym uchwytem wkładanym na nadgarstek – idealna propozycja na wieczorne wyjścia.

Wiosną i latem marka zaskakiwała zestawieniami barw neonowych. Teraz stawia na pastele, ale proponuje również kolory bardziej stonowane. Małe i większe torebki w odcieniu „ballad blue” sprawdzą się zarówno w pastelowych „total lookach”, jak i jako przełamanie stylizacji o ciemniejszych barwach. Jesienią Goshico zachęca do eksperymentowania z pastelowym różem lub jasną szarością, proponując zestawienia pasteli, które nadają dodatkom lekkości i rozświetlającego charakteru. W kolekcji codziennej pojawiają się ponadto: marsala, śliwkowy odcień fioletu, granat czy ponadczasowa czerń.

Małgorzata Kotlonek-Horoch – projektantka Goshico – wyznaje zasadę, że dodatki są po to, żeby się bawić – modą i własnym wizerunkiem. Dają przestrzeń na stylizacyjną odwagę i eksperymentowanie z nowościami. W związku z tym w kolejnych sezonowych propozycjach marki pojawiają się modele z przymrużeniem oka. Po autorskim princie z gąską, który stał się prawdziwym bestsellerem, czy haftowanym motywie flaminga, przyszedł czas na nieco leniwego, ale uroczego króliczka. Wzór zdobi średnich rozmiarów shopperki, a także wygodne kosmetyczki.

 

Zobacz też:

Magda Butrym - lookbook wiosna-lato 2016

Kampania Badura jesień-zima 2015/2016

Manifiq&Co - szarości i pastele w kolekcji na jesień