Takie sztuczki stylistki stosują non stop. I to właśnie dzięki nim (a nie fortunie wydanej w butikach projektantów) wyglądają świetnie. Jeśli też chcesz poeksperymentować z detalami swojego outfitu zacznij od koszuli. W zależności od tego jak ją zapniesz, co podwiniesz i jak założysz- będzie wyglądała zupełnie inaczej.

Zapnij krzywo guziki, jedną stronę wpuść w spódnicę pod kątem- stworzysz nowy asymetryczny krój, który doda Ci nonszalancji. Jeśli zapniesz ją pod szyję, włożysz do klasycznej spódnicy z przodu, a tył zostawisz luźno puszczony wyeksponujesz pasek i będziesz wyglądać profesjonalnie, ale zalotnie. W tym wariancie warto dodać biżuteryjny element wystający spod kołnierzyka.

Podwijając rękawy (najlepiej asymetrycznie) przyciągniesz wzrok do okolicy talii, co sprawi, że wydasz się szczuplejsza. Rozpięcie kilku guzików zadziała jak dekolt V- mocno wysmukli sylwetkę.

Dla efektu ekstremalnego wyciągnięcia figury postaw na look w stylu Anji Rubik. Do białej bluzki dodaj czarną, cienką szarfę- to nie tylko supermocny trend lansowany przez Chloe, ale i uniwersalny dodatek dla dziewczyn w każdym wieku i rozmiarze.

INSPIRACJE NA LOOK Z WYCIĄGNIĘTĄ Z JEDNEJ STRONY KOSZULĄ ZNAJDZIESZ W NASZEJ GALERII POWYŻEJ

ZOBACZ TAKŻE:

STREET FASHION: DO CZEGO NOSIMY SNEAKERSY

TE AKCESORIA ROBIĄ CAŁY LOOK! JAK JE DOBRAĆ DO STYLIZACJI?

STYLOWE BLIŹNIACZKI NA STREET FASHION: UBIERZCIE SIĘ TAK SAMO!