Oscarowa gorączka rośnie. Ale trudno się dziwić, kiedy do 90. gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej zostało już zaledwie kilka dni. Nam w dodatku, udało się trafić na stronę, która tę gorączkę nasiliła. Chodzi o stronę Don't Call Me Oscar,  której bohaterkami są trzy siostry - obecnie 7-letnia Sophia, 7, 5-letnia Sadie, 5 i trzy lata młodsza Sloane Storino z Chicago. Dziewczynki - z absolutnie powalającym rezultatem - od kilku lat odtwarzają sceny z filmów, które zdobyły oscarowe nominacje. 

ZOBACZ TAKŻE: Oscary 2018: przewidujemy, jakie sukienki założą gwiazdy!

Dyrektor artystyczny tego niezwykłego przedsięwzięcia, a jednocześnie mama dziewczynek Maggie Storino w wywiadzie dla Vanit Fair przyznała, ze w tym roku opus magnum było zinterpretowanie Kształtu wody w reżyserii Guillermo del Toro. Z kolei filmem, który był najcięższy do wytłumaczenia kilkuletnim dziewczynkom, były Trzy billboardy za Ebbing, Missouri. Nie zmienia to jednak faktu, że wystylizowanie 5-letniej Sadie na Mildred Hayes graną przez Frances McDormand, wyszło po prostu perfekcyjnie! My jesteśmy również fanami kadru z filmu The Post, pokazywanego w polskich kinach jako Czwarta władza z Meryl Streep i Tomem Hanksem w rolach głównych oraz niesamowitej charakteryzacji, jakiej została poddana Sadie, by wyglądać jak Harry Styles w Dunkierce Christophera Nolana.  

Mama Sophii, Sadie i Sloane opowiedziała również, skąd wziął się pomysł na Don't Call Me Oscar. W 2011 roku jej siostra przygotowywała materiał o Oscarach, a Maggie w formie żartu zaczęła jej wysyłać zdjęcia małej wystylizowanej Sofii. Tak wszystko się zaczęło. A kiedy na świat przyszły Sadie i Sloane, szybko stworzyły zespół. Jak widać - bardzo zgrany! 

ZOBACZ TAKŻE: Oscary 2018: gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Poniżej znajdziecie więcej tegorocznych oscarowych filmów w interpretacji sióstr Storino. Ale polecamy Wam również wejść na ich stronę i zobaczyć, jak wyglądało to w poprzednich latach. My jesteśmy zachwyceni!