Kiedy Katherine Langford, czyli Hannah Baker z 13 powodów ogłosiła, że odchodzi z serialu, fani produkcji Netflixa zaczęli się obawiać, że to może oznaczać definitywny koniec ich ulubionego obrazu. Nic z tych rzeczy! 2. sezon, który miał premierę 18 maja, będzie miał swoją kontynuację! Kolejna część popularnego, a zarazem kontrowersyjnego (ze względu na na fabułę poruszającą kwestie depresji, przemocy seksualnej oraz samobójstw wśród nastolatków) serialu pojawi się w 2019 roku i jest to informacja z samego źródła, a dokładnie z teasera opublikowanego wczoraj przez platformę Netflix. 

13 powodów 3 - kiedy premiera? 

Za 3. sezon serialu, liczący 13 odcinków, ponownie odpowiedzialny będzie Brian Yorkey, natomiast Joy GormanMandy TeefeyKristel LaiblinTom McCarthySteve Golin oraz Selena Gomez powrócą w roli producentów wykonawczych. Zdjęcia mają ruszyć pod koniec bieżącego roku. 

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z tą produkcję, przypomnijmy, że opowiada ona historię wspominanej już wcześniej Hannah Baker, granej przez Katherine Langford, która popełniła samobójstwo. Nastolatka przed śmiercią nagrała 7 kaset, które otrzymał kolega z jej klasy, Clay Jensen - w tej roli Dylan Minnette. Na każdym wideo wyjaśnia przyczyny targnięcia się na swoje życie i w sumie opisuje 13 doświadczeń, które doprowadziły ją do podjęcia tej tragicznej decyzji. 

ZOBACZ TAKŻE: Selena Gomez nagrała nową piosenkę do 2. sezonu „13 powodów”