To już oficjalne: wkrótce startują zdjęcia do nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zdumiewające przemiany ośmiu gwiazd zobaczymy na antenie już po raz czternasty. Bohaterowie programu tradycyjnie zawalczą o Złotą Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny. Czyje zmagania będziemy śledzić z zapartym tchem w nadchodzącym sezonie? Sprawdź poniżej!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - uczestnicy  

W 14. wiosennej edycji show zmierzy się osiem wyjątkowych osobowości. Na wielkiej scenie muzycznej swoje zdolności wokalno-aktorskie zaprezentują: aktorka Tamara Arciuch, znana z produkcji telewizyjnych i kinowych m.in. "Przyjaciółki", "M jak miłość", "Niania" czy "Wesele", wokalistka i influencerka Maja Hyży, aktorka Anna-Maria Sieklucka, której popularność przyniosła główna rola w filmie "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej, piosenkarka na co dzień występująca w popularnym zespole disco-polo Piękni i młodzi – Magda Narożna.

W programie zobaczymy też czwórkę aktorów. A oto i oni: Lesław Żurek, znany z takich produkcji jak "Mała Moskwa", "Zabawa zabawa" czy "Przyjaciółki"; aktor Michał Meyer, którego widzowie mogli zobaczyć m.in. w filmach "Miasto 44" i "Amok" oraz serialu "Czas honoru", Piotr Gawron-Jedlikowski, czyli Tymoteusz z serialu "Pierwsza miłość" oraz Paweł Góral, który zyskał popularność dzięki napisaniu pierwszego na świecie "insta-serialu", emitowanego w ramach InstaStory na Instagramie. 

Każda z gwiazd będzie musiała spędzić wiele godzin podczas treningów wokalnych, które poprowadzi niezastąpiona trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. Do tego dochodzi nauka wymagających choreografii pod okiem Krzysztofa "Krisa" Adamskiego. Na koniec precyzyjna i żmudna charakteryzacja, by jak najdokładniej odwzorować wylosowaną gwiazdę muzyki polskiej bądź zagranicznej.

Kiedy uczestnicy będą gotowi na występ, scena "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zamieni się w scenografię teledysku, słynnego koncertu czy też innych okoliczności, z których zasłynął występ odgrywanej gwiazdy. Każdy odcinek wygrywa jeden uczestnik. Nagrodą niezmiennie jest  czek na 10 tysięcy złotych, który zwycięzca przeznacza na wybrany cel charytatywny. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - skład jury

Występujących artystów ocenia uwielbiana przez widzów czwórka jury: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzą niezmiennie Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban.

Zobacz zdjęcia uczestników 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - kto wygrał 13. edycję programu? [RELACJA, ZDJĘCIA]