Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10: Dziesiąty odcinek jubileuszowej edycji show otworzył występ finalistów, którzy wcielili się w muzyków Boney M w hicie „By The Rivers of Babylon”. Jako pierwszy w rywalizacji o 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny jako James Hetfield  w „Nothing Else Matters” wystąpił Marek Molak. Kto i w jakich rolach wystąpił tuż za nim? Zobacz pod wideo:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10 - Finał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10: Później przyszedł czas na Mateusza Ziółko. W finale Mateusz przeistoczył się w Arethę Franklin. Zaśpiewał „(You Make Me Feel Like) A Natural Woman”. Adriana Kalska wybrała Dodę.  Wykonała piosenkę Virgin „Mam tylko ciebie”. Rafał Szatan wcielił się z kolei w Michaela Boltona w utworze „To Love Somebody”. Potem na scenę wkroczył Michał Rudaś, który jest aktualnie najpopularniejszym Polakiem w Indiach. Zaśpiewał „Jai Ho” ze „Slumdog Millionaire”. Michalina Sosna i Kasia Maciąg wcieliły się w Lenę i Julię z zespołu T.A.T.U. w „Nas niedogoniat”. Aktorki otrzymały nagrody specjalne. Kasia Maciąg z rąk Kacpra Kuszewskiego odebrała świecącą kulę. Michalina Sosna została uhonorowana przez Pawła Królikowskiego zdjęciem z najlepszych kreacji w programie. Z kolei Honorata Skarbek i Boogie wcielili się w Beyonce i Seana Paula w piosence „Baby Boy”. Honorata dostała od Kasi manekina ze swoim scenicznym strojem. Z kolei Małgorzata Walewska wręczyła Boogiemu pamiątkowy łańcuch.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10: Finał - kto zwyciężył?

Laureatką 4. miejsca i Żelaznej Twarzy została Adriana Kalska. Trzecie miejsce i Brązowa Twarz przypadło Markowi Molakowi . Drugie miejsce zajął Rafał Szatan, a pierwsze Mateusz Ziółko. I to właśnie okazała się być zwycięzcą 10. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

Jak Rafał Szatan i Mateusz Ziółko podsumowali swój udział w programie?

– Bardzo chciałem podziękować, że miałem taką możliwość, żeby być tutaj, żeby z tak wspaniałymi przyjaciółmi bawić się  tutaj tą muzyką, tymi postaciami, żebyśmy tutaj razem wspólnie mogli spędzać czas, jury za bardzo motywujące słowa – mówił Rafał Szatan.

- To czego doświadczyłem w tym programie to są emocje i doświadczenia, których się nie spodziewałem totalnie. Tak wspaniałych ludzi tutaj spotkałem, tak wspaniale się z wami wszystkimi bawiłem. Strasznie wam za to dziękuję, że mogłem się z wami spotkać, poznać – dziękował Mateusz Ziólko. – Tak wiele się o sobie dowiedziałem – dodał.

Nagrodę, czek na 100 tysięcy złotych Mateusz Ziółko przekazał Towarzystwu Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum. Wszystkim finalistom show serdecznie gratulujemy!

ZDJĘCIA z finału 10. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10” znajdziecie w naszej GALERII--->

Faktycznie wygrał najlepszy? Trzymaliście kciuki za Mateusza Ziółko?