Twoja Twarz Brzmi Znajomo zapowiada się na hit jesiennej ramówki Telewizji Polsat. Pomimo tego, że program obecny jest antenie już od ponad siedmiu lat, to producentom show udało się sprawić, że o nadchodzącej edycji jest w tym roku głośniej niż nigdy przedtem. Nie ulega wątpliwości, że zwiększone zainteresowanie widzów w sporej mierze związane jest ze zmianą dnia i pory emisji programu. Rozrywkowe widowisko niedawno przejęło bowiem piątkowe pasmo do tej pory zarezerwowane dla innego hitu Polsatu, czyli tanecznego programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. To jednak zdecydowanie nie wszystko. Szerokim echem w mediach odbiły się też dotychczasowe informacje o składzie kolejnej edycji show, w którym tym razem znalazło się naprawdę sporo gorących nazwisk, takich jak Barbara Kurdej-SzatanPaulina Sykut-Jeżyna i Adam Zdrójkowski.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - odejście dwóch jurorów

O piętnastym sezonie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo mówi się jednak nie tylko w kontekście atrakcyjnej listy uczestników, ale także istotnych zmian w panelu jurorskim. Z programem pożegnało się bowiem niemal jednocześnie aż dwóch jurorów. Jako pierwszy o swoim odejściu z show poinformował fanów w połowie lipca Kacper Kuszewski.

Opuszczam mój jurorski fotel, z którego obserwowałem zmagania uczestników poprzednich sześciu edycji. To była nie tylko wielka przyjemność, ale też zaszczyt, że mogłem oglądać ich niesamowite występy na żywo, w studio Polsatu. Kochani i fenomenalni UCZESTNICY TTBZ, dziękuję Wam za wszystkie zachwyty i wzruszenia!!! - napisał.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - nowy skład jury

Polsat już oficjalnie potwierdził, że aktora znanego m.in. z roli Marka Mostowiaka w serialu M jak miłość zastąpi ikona polskiej estrady, wokalista i lider zespołu Ich Troje, Michał Wiśniewski. Jakby tego było mało, zaledwie trzy dni później media obiegła informacja o odejściu kolejnego jurora. Tym razem chodziło o najnowszy nabytek w jury, Adama Strycharczuka.

Ostatnie dwa lata spędzone w programie to był dla mnie niesamowity czas pełen nowych doświadczeń, cudownych znajomości, tony emocji oraz niezapomnianych przeżyć, które pozwoliły mi przełamać w sobie bardzo wiele. Dziękuję, że byliście ze mną - wyznał.

Choć produkcja show na razie nie ujawniła, kto zastąpi aktora w składzie jury nadchodzącego sezonu, to w mediach pojawiły się już pierwsze informacje w tej sprawie. Jak nieoficjalnie udało się ustalić redakcji muzycznego serwisu All About Music, w miejsce Adama Strycharczuka w jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo pojawić się ma... Gromee.

Warto dodać, że didżej i producent, który w 2018 roku z tanecznym utworem Light Me Up reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018, na razie nie potwierdził tych rewelacji.

Zobacz także: