W sierpniu Sandra Kubicka po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Poinformowała za pośrednictwem Instagramu, że już niedługo zagra w filmie po raz pierwszy, a tym samym spełni kolejne marzenie. Modelka pojawi się na wielkim ekranie u boku takich gwiazd rodzimego kina, jak Aleksandra Popławska czy Tomasz Karolak. Niedawno do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu The End. Ale dopiero teraz poznaliśmy szczegóły filmu. Jak się okazuje, fabuła produkcji będzie dotyczyć polskiego show-biznesu, a konkretnie jego ciemnej strony. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

The End – nowy film twórców 365 dni o polskim show-biznesie

Jak podaje serwis Pudelek, Tomasz Mendes, czyli jeden z twórców 365 dni pracuje nad filmem o ciemnej stronie show-biznesu. Źródło portalu zdradza, że zdjęcia właśnie się zakończyły, a także podaje kilka ciekawych informacji na temat produkcji. The End, bo właśnie tak brzmi tytuł filmu, który już wzbudza wiele emocji, będzie opowiadać o kulisach show-biznesu w Polsce, w tym o skandalach i konfliktach. Historie, które zostaną przedstawione w nowym filmie Tomasza Mendesa, są oparte na faktach. Podobno gwiazdy i celebryci będą mogli rozpoznać siebie na ekranie. Ale prawdopodobnie nie będą chcieli się tym chwalić.

Wiemy już, kto wystąpi w filmie The End. Na ekranie zobaczymy m.in. wspomnianych już Sandrę Kubicką, Aleksandrę Popławską i Tomasza Karolaka. Z kolei portalu Pudelek zdradza, że w kontrowersyjnej komedii zagrają także Katarzyna Figura, Janusz Chabior, Paulina Gałązka, Agnieszka Wielgosz, Jarosław Boberek, Przemysław Sadowski, Piotr Witkowski, Joanna Kurowska, Robert Wabich, Piotr Witkowski, Mirosław Zbrojewicz oraz Magdalena Lamparska. Na razie nie wiadomo jednak, w jakich rolach zostali obsadzeni poszczególni aktorzy i aktorki.

The End – data premiery

Kiedy komedia The End trafi do kin w całej Polsce? Zdjęcia do nowego filmu w reżyserii Tomasza Mendesa już się zakończyły. Na razie nie wiadomo jednak, na kiedy zaplanowano jego premierę. Możemy się jednak spodziewać, że odbędzie się ona dopiero w przyszłym roku.

Blanka Lipińska zdradziła, kiedy premiera kontynuacji „365 dni”. Czekacie? >>>