„Ty”/„You” – o czym jest serial?

W premierowym sezonie serialu „Ty”/„You” Joe Goldberg (grany przez Penna Badgleya) daje się poznać jako nieśmiały pracownik nowojorskiej księgarni. Jest nim tylko pozornie, bo tak naprawdę to niebezpieczny stalker o socjopatycznych skłonnościach. Na ofiarę obiera sobie Guinevere Beck (Elizabeth Leil), aspirującą pisarkę, która pewnego dni odwiedza księgarnię – miejsce pracy Joego. Obsesyjna miłość popycha mężczyznę do najgorszych zbrodni.

Drugi sezon „You” przenosi nas na zachodnie wybrzeże USA, do Los Angeles, gdzie nasz bohater znajduje kolejną ofiarę. Czy Love, grana przez Victorię Pedretti, podzieli losy Beck? O tym można przekonać się w trzeciej serii „Ty”, gdzie oglądamy Goldberga w roli przykładnego ojca i męża.

„Ty” 4. sezon – kiedy premiera?

Kiedy będzie można obejrzeć 4. sezon serialu „Ty”/"You"? Na razie nie znamy konkretnej daty. Informacji na ten temat nie podał jeszcze ani Netflix, ani twórcy serialu.

„Ty” 4. sezon – obsada

Ani Netflix, ani twórcy serii nie potwierdzili jeszcze również, kto wystąpi w 4. sezonie „You”. Zapytana o swój udział w kontynuacji Victoria Pedretti nabrała wody w usta. „O ile wiem, moja bohaterka nie żyje” – odparła. Jak zapewniła, jest jednak otwarta na możliwość powrotu Love np. w retrospekcjach.

Sprawa jest bardziej skomplikowana, jeśli chodzi Tati Gabrielle, która zagrała Marienne - artystkę, bibliotekarkę i obiekt obsesji Joego w 3. sezonie „You”. W wywiadach Gabrielle nie potwierdza ani nie zaprzecza, że pojawi się w kontynuacji opowieści, ale pozwala sobie na „teoretyzowanie”, że ​​jej bohaterce udało się uciec wraz z córką z Kalifornii:

„Myślę, że jest we Francji. Czuję, że mogłaby być nauczycielką sztuki albo pełnoprawną artystką… Chciałbym, żeby znalazła spokój, którego szukała”.

„Ty” 4. sezon – trailer

Choć do oficjalnego trailera 4. sezonu „Ty” jeszcze daleko, Netfix wypuścił już nietypowy zwiastun kontynuacji serialu. Zapowiedź zawiera fragmenty odcinków już istniejących części serii „You”, opatrzone sprytną grą słów „4 You”.

„Ty” 4. sezon – co się wydarzy?

Chyba wszyscy zastanawiamy się, jak potoczą się losy Joego Goldbera w 4. sezonie „You”. Dziennikarze bezustannie pytają o to scenarzystkę i producentkę Serę Gamble. Oczywiście na tym etapie nie zdradza ona żadnych szczegółów, ale zapewnia, że biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój głównego bohatera w poprzednich sezonach, w kontynuacji szczęka opadnie nam nie raz.

Zobacz także:

„Joe może (mordować) jeszcze długo po tym, aż wszyscy umrzemy” - twierdzi Gamble.

Ponieważ koniec sezonu 3. „Ty” zabiera nas razem z Goldbergiem do Paryża, jest duża szansa, że nasz bohater – nieuleczalny romantyk – będzie kontynuował swoje przygody właśnie w mieście miłości. Niestety trudno przewidzieć, czy będzie miał szansę spotkać się ze swoim synkiem. Z dużym prawdopodobieństwem możemy spodziewać się jednak, że i tym razem nie zabraknie trupów.