To, jak zachowujesz się podczas seksu wiele o tobie mówi. Co więcej, może się okazać, że w łóżku jesteś zupełnie inną osobą – bardziej odważną, otwartą i pewną siebie niż na co dzień. I masz do tego wszystkiego prawo do momentu, jeśli czujesz, że do niczego się nie zmuszasz i nie jesteś zmuszana. A jak u ciebie z odgłosami? Krzyczysz, jęczysz i głośno wzdychasz podczas intymnego zbliżenia z partnerem? To normalne i jeśli się pojawia – znaczy, że potrzebne. Tobie? Nie do końca!


Ta jedna rzecz sprawi, że wasz seks i masturbacja będą jeszcze lepsze! Jak to możliwe, że wcześniej jej nie spróbowałaś? >>>
 

Krzyczysz podczas seksu? Powodem twoich jęków wcale nie musi być orgazm!

Naukowcy z University of Central Lancashire przebadali zachowania kilkudziesięciu kobiet i na tej podstawie wysnuli nastepujące wnioski – lubimy krzyczeć podczas orgazmu, ale nie swojego! Pomijając już fakt, że orgazm w trakcie penetracji pochwy przytrafia się tylko nielicznym kobietom (najbardziej optymistyczne statystyki wskazują, że jest to 40% kobiet), okazuje się, że krzyki najczęściej akcentują moment szczytowania partnera lub tuż przed. Przeprowadzone badania dowodzą, że kobiety w ten sposób towarzyszą swoim partnerom w osiągnięciu orgazmu – można powiedzieć, że tak ich dopingują i swoimi odgłosami często chcą przyspieszyć to wyjątkowe w trakcie seksu doświadczenie.

Jak to działa na facetów? Nie ma wątpliwości, że bardzo skutecznie. Dźwiękowe bodźce skutecznie zwiększają wrażenia oraz stymulują zachowania partnera. Ci z kolei są przekonani, że jeśli ich partnerka jęczy i krzyczy, tym sposobem komunikuje, że to jej jej dobrze. I jakby nie patrzeć – to także prawda. Seks, oprócz tego, że za obopólną zgodą, ma być w końcu przyjemny dla każdej ze stron. Jeśli kobieta ma ochotę sprawić mężczyźnie przyjemność swoimi odgłosami, a przy okazji sobie – nie próbując ich ograniczać, chyba nie ma wątpliwości do do tego, że zadowolony jest każdy z kochanków.


Aż 70% byłych partnerów TO robi! Tobie też się zdarzyło? >>>