Ile razy mieliście tak, że oglądając filmy i seriale z lat 90. lub przeglądając zdjęcia gwiazd z tamtych czasów marzyliście o tym, aby znaleźć się w ich garderobie? Albo jeszcze lepiej – żeby taka garderoba należała do was? Nam zdarza się to całkiem często! Wszystko dlatego, że moda powraca. W końcu znane z tamtych czasów mom fit jeans, oversize’owe bluzy i kurtki skórzane są dzisiaj ultramodne i  bez problemu można je znaleźć w popularnych sieciówkach.

 

Nie zapominajmy jednak, że lata 90. to także czasy młodości naszych mam. Wiele z nich zapewne interesowało się modą, dlatego istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że część ich ubrań z tamtych lat, leżących gdzieś na strychu lub ukrytych głęboko na dnie szafy, idealnie wpisuje się w aktualnie panujące trendy.

Wiemy, gdzie kupicie ulubioną szminkę Rachel z „Przyjaciół”! >>>

Warto więc wybrać się na taką mini wycieczkę i nieco poszperać. Może akurat uda wam się znaleźć jakieś vintage perełki w stylu Moniki, Rachel i Phoebe z Przyjaciół, albo dziewczyn z Beverly Hills, 90210. Dzięki tego typu łowom zaoszczędzicie trochę pieniędzy, a do tego będziecie miały w swojej szafie coś unikatowego, aktualnie niemożliwego do zdobycia.