Co daje zabieg?

  • Zniszczenie komórek tłuszczowych
  • Skuteczne wyszczuplanie
  • Aktywacja metabolizmu
  • Redukcja cellulitu
  • Najskuteczniejsze i globalne zabiegi odmładzające na ciało i twarz

Skuteczność zabiegu wynika z wykorzystania dwóch zaawansowanych metod terapeutycznych - kriolipolizyterapii kontrastami. Idealne na panujące upały zabiegi oparte na stosowaniu zimna to m.in. kriolipoliza. Gwarantuje szybkie i skuteczne rozbicie komórek tłuszczowych. Kriolipoliza w sposób selektywny i kontrolowany niszczy je, ale bez naruszenia otaczających struktur.

W odróżnieniu od innych metod, zabieg Therapy Cool wykonuje się bez podciśnienia, tylko z zastosowaniem aplikatorów o dużej powierzchni. Dodatkową zaletą jest możliwość powtarzania zabiegu co 25-30 dni. Metoda taka pozwala z maksymalną skutecznością eliminować komórki tłuszczowe warstwa po warstwie (docieranie do kolejnych warstw tkanki tłuszczowej, które początkowo są przykryte komórkami zniszczonymi podczas poprzedniego zabiegu). Efekt to szczuplejsze, wymodelowane ciało. Terapia kontrastami daje natomiast efekt odmłodzenia. Na naszą skórę działają na przemian dwie temperatury - bardzo wysoka i bardzo niska. Ta prosta w działaniu metoda uruchamia w organizmie skomplikowane procesy naprawcze oddziałując na wszystkie jego funkcje.

W fazie ciepłej następuje intensywne wydalanie toksyn z organizmu. W fazie zimnej organizm potrzebuje większej ilości energii, aby się ogrzać. Do tego celu wykorzystuje krew, która pobiera energię, m.in. z komórek tłuszczowych, co skutkuje spalaniem kalorii i zmniejszeniem ich objętości. Kontrasty są najskuteczniejszą dostępną metodą drenażu limfatycznego, polepszają metabolizm, wyszczuplają i odmładzają cały organizm.

 

Cena Zabiegu:

Therapy Cool Therapy Cool 250 zł

Therapy Cool pakiet 4 zabiegów 800 zł

 

Gdzie można wykonać zabieg THERAPY COOL?

Klinika Medycyny Estetycznej Cosmopolitan, ul. Franciszkańska 14 lok 10, Tel. 604 884 885; 00 202 Warszawa; http://www.cosmopolitanklinika.pl/