Marka FOREO zasłynęła dzięki szczoteczkom sonicznym, które wniosły oczyszczanie twarzy (czyli jeden z najważniejszych etapów codziennej pielęgnacji) na przysłowiowy – wyższy poziom. Teraz w jej ofercie znajdziemy również inne urządzenia. Jest to BEAR, który podbił serca fanek oraz fanów zaawansowanych technologicznie akcesoriów urodowych i nie tylko. Jak działa to urządzenie? Jakie daje efekty? Dlaczego warto w nie zainwestować? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Co to jest FOREO BEAR i jak działa?

Niedawno marka FOREO zaprezentowała urządzenie BEAR w nowym – miętowym odcieniu. To idealna okazja do tego, aby przyjrzeć mu się nieco bliżej i sprawdzić, jak działa. Tak zwany miś od szwedzkiej marki to absolutny fenomen na rynku beauty. Za jego pomocą można wykonać treningi twarzy oraz szyi niczym w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Skutecznie modeluje owal twarzy, a do tego ujędrnia i rozjaśnia skórę. Jak to możliwe? FOREO BEAR wykorzystuje bowiem zaawansowaną technologię mikroprądów i pulsacji T-Sonic™, która pobudza do pracy aż 65 mięśni twarzy i szyi. Jednocześnie uchodzi za najbezpieczniejsze urządzenie z mikroprądami na świecie, a to za sprawą tak zwanego Anti-Shock System. 

FOREO BEAR – jak używać? 

Urządzenia FOREO BEAR możesz używać wraz z aplikacją, która oferuje całą gamę treningów na twarz oraz szyję, jak i bez niej. Możesz mieć jednak pewność, że wszystkie zabiegi wykonywane za jego pomocą są proste, przyjemne, a do tego trwają zaledwie kilka minut. Jak używać miętowego misia od FOREO, aby osiągnąć upragnione efekty? Tłumaczymy krok po kroku. 

Przed rozpoczęciem zabiegu należy dokładnie oczyścić i wysuszyć twarz (np. za pomocą czystego ręcznika). Kolejny krok to nałożenie serum marki FOREO lub innego na bazie wody. Dzięki temu miś od szwedzkiej marki beauty bezpiecznie przewodzić mikroprądy, a dodatkowo sprawi, że korzystanie z niego będzie jeszcze bardziej przyjemne. Gdy Serum Serum Serum, bo właśnie tak brzmi nazwa wspomnianego już kosmetyku, całkowicie się wchłonie, możesz rozpocząć trening za pomocą urządzenia FOREO BEAR. Przez cały proces przeprowadzi cię aplikacja, z której warto korzystać szczególnie na początku swojej przygody z unikatowym masażerem. Mini tutorial możesz obejrzeć także na IGTV na profilu @glamourpoland na Instagramie. Nasze redaktorka przetestowała FOREO BEAR w ramach cyklu urodowego Beauty Piątek. 

 

 

FOREO BEAR w kolorze miętowym – gdzie kupić?

Urządzenie FOREO BEAR jest już dostępne w sprzedaży. Możesz je kupić w perfumerii internetowej Notino.pl za 1354 zł. To jedno z tych akcesoriów, które będzie ci służyć przez lata. Dlatego nie mamy wątpliwości, że warto w nie zainwestować.

Artykuł powstał we współpracy z marką FOREO.