Valentina Ferragni to młodsza siostra gwiazdy blogosfery i projektantki Chiary Ferragni. Podobnie jak ona, Valentina także skupiła się na social mediach i od 2012 roku rozwija swój Instagram z bardzo dobrymi wynikami - obserwuje ją już ponad milion fanów. We Włoszech jest jedną z gwiazd blogosfery.

Swój wizerunek buduje także w oparciu o związek z Włochem, który także świetnie radzi sobie w social mediach. Luca Vezil na swoim oficjalnym koncie na Instagramie zgromadził już prawie 200 tysięcy obserwujących i ciągle pnie się w górę. Przeglądając jego zdjęcia zauważyć można, że jednym z głównych tematów, poza modą i stylizacjami jest miłość do Valentiny Ferragni. 

Trzy dni temu para świętowała trzecią rocznicę związku, a Luca w taki oto sposób złożył swojej dziewczynie życzenia:

"Przepraszam za kłótnie, przepraszam za bycie czasami niegrzecznym, przepraszam za robienie problemów większymi niż są i przepraszam za to, że momentami się poddaje. Dziękuję Ci za bycie najlepszą dziewczyną, przyjaciółką, starszą siostrą i miłą współlokatorką. Dziękuję za to co mi dajesz, za siłę, za Twoje pozytywne nastawienie, za uśmiechy, za Twoje wielkie serce i dziękuję Ci za bycie tam, gdzie jeszcze nikogo nie było. Po trzecie: kocham Cię teraz bardziej niż pierwszego dnia, kiedy powiedziałem Ci to pijany na sofie" - wyznał Luca na swoim Instagramie.