To fantastyczna wiadomość dla wszystkich miłośniczek beauty! Valentino Beauty, czyli luksusowa marka jednego z najsłynniejszych domów mody, wchodzi do Polski i wkracza na rodzimy rynek. Na początku Valentino Beauty zaoferuje swoje wyjątkowe zapachy, ale mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości na półkach sklepowych ujrzymy pełen asortyment luksusowego brandu. A tymczasem jest jeszcze kolejna dobra wiadomość. Ambasadorką nowego zapachu, który stworzył dyrektor kreatywny Pierpaolo Piccioli, została Lady Gaga.

Lady Gaga ma nowego chłopaka i przestała go ukrywać. Wspólnym zdjęciem pochwaliła się na Instagramie >>>

Valentino Beauty wchodzi do Polski! Nową ambasadorką marki została Lady Gaga 

Lady Gaga jest jedną z najpopularniejszych gwiazd na całym świecie. Jej pozycja w branży muzycznej już od dawna była ugruntowana, a występując w filmie „Narodziny gwiazdy” dała się poznać jako wszechstronnie uzdolniona artystka, która w pełni zasługuje na takie wyróżnienie jak ambasadorka luksusowego brandu i promowanie perfum Valentino Beauty „Voce Viva”. „Lady Gaga oznacza wolność, samoświadomość, czyste serce. Jej udział w kampanii wnosi symboliczną siłę tego projektu na najwyższy możliwy poziom. Lady Gaga jest ikoną nowej generacji. Najważniejsze dla niej wartości takie jak, kultywowanie wolności, pasja do sztuki, samoświadomość, równość, są zgodne z tymi, które reprezentuje społeczność marki. Dlatego jestem bardzo dumny, że to właśnie ona została nową ambasadorką Valentino”, wyjaśnia dyrektor kreatywny Valentino o wyborze Lady Gagi. 

Jak dowiadujemy się z informacji prasowej, perfumy „Vove Viva” to celebracja jednego z najbardziej intymnych zmysłów kobiety. Zarówno premierę zapachu, jak i wejście Valentino Beauty na polski rynek, zaplanowano na wrzesień.