Trwają już prace nad kolejną, szóstą częścią filmu "Mission Impossible", w którym główną rolę, agenta Ethana Hunta gra Tom Cruise. Wiadomo już, że w filmie pojawi się także postać Ilsy Faust, w której rolę wciela się Rebecca Ferguson. Aktorka za rolę w "Mission: Impossible - Rogue Nation" otrzymała nominację do nagrody Critics' Choice. Nową twarzą w filmie ma być natomiast Vanessa Kirby, gwiazda filmu "The Crown" i odtwórczyni roli księżniczki Małgorzaty. Poza serialem aktorka zagrała mniejsze role m.in. w filmach "Everest", "Zanim się pojawiłeś" i "Czas na miłość"

Akcja filmu za każdym razem dzieje się w innym mieście. Na ekranie oglądaliśmy już m.in. Londyn, Casablankę, Dubaj, Moskwę, czy Budapeszt. Tym razem scenarzyści umiejscowili historię w Paryżu

Wątpliwości budzi wybór reżysera - za film odpowiada Christopher McQuarrie, który wyreżyserował także poprzednią część z 2015 roku. Nie wszystkim fanom spodobała się jego interpretacja losów Ethana Hunta. Poprzednie części reżyserowali różni twórcy(kolejno): Brian De Palma, John Woo, J.J. Abrams i Brad Bird. To pierwszy raz, gdy producenci decydują się ponownie oddać "Mission Impossible" temu samemu reżyserowi po raz kolejny. 

Zdjęcia do "Mission Impossible 6" ruszają już na początku kwietnia, a gotową produkcję zobaczymy w kinach 7 lipca 2018 roku.