Chociaż Vanessa Paradis urodziła Johnny'emu Deppowi dwójkę dzieci - córkę Lily-Rose i syna Johna Christophera, przez 14 lat nigdy nie powiedziała mu sakramentalnego "tak". Mimo to ich rozstanie było jednym z najbardziej komentowanych w show-biznesie, głównie z tegpo powodu, że Depp zostawił francuską wokalistkę i aktorkę dla młodszej kobiety, również aktorki Amber Heard. Jak skończył się związek Johnny'ego i Amber chyba nie musimy przypominać. Nie, żebyśmy się czepiali i wypominali, że karma zawsze wraca, ale jednak trudno się nie zgodzić, że porzucona Paradis na rozstaniu z ojcem swoich dzieci wyszła znacznie lepiej. Francuzka znalazła bowiem szczęście w ramionach nowego mężczyzny, swojego rodaka - reżysera, scenarzysty, aktora Samuela Benchetrita.

ZOBACZ TAKŻE: Cheryl i Liam Payne rozstali się!

Paradis i Benchetrit poznali się na planie filmu Chien z 2017 roku, który on wyreżyserował, a ona zagrała główną rolę. W marcu tego roku pojawiła się informacja o zaręczynach i jak widać nie potrzebowali dużo czasu, by przygotować ceremonię ślubną. Jak donosi Daily Mail, zakochani pobrali się w kościele w miejscowości Saint-Siméon, położonej na wschód od Paryża. Z kolei serwis La Parisienne pisze, że w uroczystości brało udział 900 gości oraz zdradza, w jakiej stylizacji pokazała się panna młoda. Jak na prawdziwą Francuzkę przystało, jej sukienka była bardzo prosta, ale zarazem niezwykle stylowa. Wiemy też, jak wyglądała córka Paradis, Lily-Rose Depp. 19-latka postawiła na żółtą jedwabną sukienką, a we włosach miała wpięte różowe kwiaty. 

Dla Benchetrita nie jest to pierwsze małżeństwo. Od 1998 był mężem francuskiej aktorki Marie Trintignant, która w 2003 roku zmarła w tragicznych okolicznościach. Będąc jeszcze zoną francuskiego reżysera aktorka romansowała z Bertrandem Cantatem, wokalistą francuskiej grupy rockowej Noir Désir, który w lipcu 2003 roku w jednym z wileńskich hoteli pobił aktorkę do tego stopnia, że dostała ona obrzęku mózgu i po 6-dniowej śpiączce zmarła szpitalu w wieku 41 lat. Z kolei Paraids zanim poznała Benchetrita spotykała się z francuskim wokalistą Benjaminem Biolayem. 

ZOBACZ TAKŻE: Nick Jonas i Priyanka Chopra potwierdzili, że są parą. I to w bardzo uroczy sposób!