Znamy już wszystkie sylwetki z pokazu Victoria's Secret 2018, który odbył się 8 listopada w Nowym Jorku. Wiemy też, jak prezentowali się artyści, którzy wystąpili obok modelek, czyli m.in. Shawn Mendes, Rita Ora czy Halsey. Jeszcze więcej wiedzą o pokazie amerykańscy widzowie, którzy 2 grudnia, za pośrednictwem stacji ABC, mogli obejrzeć to wielkie show w telewizji. Mamy jednak świetną wiadomość także dla polskich fanów Victoria's Secret. Jedna z polskich telewizji także pokaże to wyjątkowe wydarzenie, które jest nie tylko prezentacją najnowszej kolekcji Victoria's Secret, ale jednym z najważniejszych eventów w show-biznesie. Gdzie i kiedy w polskiej telewizji będzie można zobaczyć pokaz Victoria's Secret 2018? 

Pokaz Victoria’s Secret 2018 - mamy zdjęcia! Kendall Jenner, Gigi i Bella Hadid, Adriana Lima i wiele więcej na wybiegu >>>

Victoria's Secret 2018 transmisja w TVN Style: data, godzina

Relację z Victoria's Secret Show 2018 pokaże telewizji TVN Style. I jest to bardzo dobra wiadomość, gdyż dostęp do tego kanału ma wielu posiadaczy telewizorów. Transmisję pokazu Victoria's Secret zaplanowano kilka dni po tym, jak show pokaże amerykańska telewizja ABC. W TVN Style pokaz będzie można obejrzeć już dziś, 7 grudnia o godzinie 21:55. Jeżeli przegapicie ten termin, nie martwcie się. Stacja TVN Style zaplanowała już dwie powtórki: w niedzielę 9 grudnia o godzinie 23:15 oraz we wtorek 11 grudnia o godzinie 01:10. Dzięki temu zobaczycie dokładnie, jak na wybiegu prezentowały się takie modelki, jak siostry Bella i Gigi Hadid, Kendall Jenner, Candice Swanepoel, Martha Hunt, Barbara Palvin, Taylor Hill, Lais Ribeiro, Winnie Harlow, a także Elasa Hosk, która w tym roku zaprezentowała Fantasy Bra. Piękna Dunka i była koszykarka miała na sobie model, którego wartość szacowana jest na milion dolarów! Dlaczego jeszcze warto obejrzeć transmisję pokazu Victoria's Secret 2018? Bo było to ostatnie show dla Adriany Limy. Brazylijska modelka nie kryła wzruszenia z tego powodu i ciężko było jej powstrzymać łzy, a publiczność żegnała ją owacjami na stojąco. To trzeba zobaczyć! 

Victoria's Secret 2018: kto wystąpił na wybiegu? Shawn Mendes, Halsey, Rita Ora i inni [ZDJĘCIA] >>>