Pokaz Victoria’s Secret 2018 zbliża się wielkimi krokami. Jedno z największych wydarzeń w branży mody i rozrywki odbędzie się już 8 listopada w Nowym Jorku. Na wybiegu pojawi się 60 modelek, w tym po 2-letniej przerwie Behati Prinsloo, Gigi Hadid i Kendall Jenner. Swój udział potwierdziły również Bella Hadid, Stella Maxwell, Adriana Lima, Candice Swanepoel oraz po raz pierwszy Winnie Harlow, dla której to będzie debiut. 

Coroczne pokazy Victoria’s Secret wzbudzają emocje nie tylko ze względu na spektakularne projekty warte miliony oraz piękne, zapierające dech w piersiach modelki. Równie oczekiwaną atrakcją są występy artystów, którzy każdego roku uświetniają VS Show. Dla bieliźnianej marki zaśpiewały takie gwiazdy jak Justin Bieber, Rihanna, Maroon 5, Taylor Swift czy Selena Gomez. Fanom w głowie utkwił występ The Weeknd, podczas którego spotkał na wybiegu Victoria’s… swoją wtedy byłą dziewczynę Bellę Hadid. Dziś para prawdopodobnie jest już zaręczona, a niedawno ze sobą zamieszkała. Wracając jednak do występów, jakie czekają nas na tegorocznym pokazie amerykańskiej bielizny. Tak mocnego składu artystów nie było już dawno!

7 najlepszych występów na Victoria's Secret Show! >>>

Victoria’s Secret 2018: Shawn Mendes, Rita Oraz, Halsey i inni wystąpią na pokazie 

Po tym, jak dowiedzieliśmy się, jakie modelki pójdą w pokazie VS, przyszedł czas na artystów, którzy pojawią się 8 listopada w Nowym Jorku i zaśpiewają dla Aniołków. Producenci zaprosili w tym roku do współpracy gwiazdy światowego formatu. Nasze serce zabiło mocniej, kiedy dotarła do nas wiadomość i występie Shawna Mendesa! Kariera 20-latka rozwija się w błyskawicznym tempie, a udział w największym pokazie mody jest na to kolejnym dowodem. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Kanadyjczyk w przyszłym roku odwiedzi nasz kraj. Koncert odbędzie się w kwietniu na krakowskiej Tauron Arenie. Oprócz Shawna na wybiegu zaśpiewają także: Rita Ora, Halsey, The Chainsmokers, Bebe Rexha, The Struts oraz Kelsea Ballerini. Nie możemy doczekać się już emisji pokazu Victoria’s Secret Show 2018, która odbędzie się 2 grudnia.