Aresztowania wśród gwiazd show-biznesu to żadna nowość. A internet często dowiaduje się o tym szybciej, jeszcze zanim zatrzymany przez policję celebryta lub celebrytka trafi do aresztu - takie mamy czasy. Ostatnio kłopoty z prawem miał Vince Vaughn, aktor znany m.in. z drugiego sezonu serialu Detektyw oraz filmów Polowanie na druhny, Stażyści czy Sztuka zrywania. Co się stało? Niestety to, z czym drogówka ma do czynienia bardzo często, czyli aktor prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

ZOBACZ TAKŻE: Victoria i David Beckham rozwodzą się?!

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek w miejscowości Hermosa Beach w Kalifornii. Aktora podróżującego ze znajomymi zatrzymano do rutynowej kontroli drogowej. A kiedy policjanci zażądali badania alkomatem okazało się, że nie jest trzeźwy. Podobno Vince nie chciał współpracować i stawiał opór, gdy drogówka kazała mu opuścić pojazd. Gwiazdor trafił na komisariat razem z jednym z pasażerów, który z kolei usłyszał zarzut spożywania środków odurzających w miejscu publicznym. 48-latek nie spędził tam jednak zbyt dużo czasu, bo szybko wypuszczono go po wpłaceniu kaucji. 

Co ciekawe, nie był to pierwszy raz, gdy Vaughn wpadł w ręce policji. Wcześniej zatrzymany został w 2001 roku za bójkę w jednym z barów w Karolinie Północnej, gdzie świętował tam zakończenie zdjęć do produkcji Teren prywatny. W pewnym momencie doszło do ostrej wymiany zdań między aktorem, innym członkiem ekipy oraz miejscowym, co w efekcie doprowadziło do rękoczynów. Do tego stopnia, że inny aktor z obsady, Steve Buscemi, został ugodzony nożem.

ZOBACZ TAKŻE: Justin Bieber i Hailey Baldwin przyłapani na randce! Wrócili do siebie?