Hebe to kolejna drogeria, która z okazji zbliżających się Walentynek przygotowała dla swoich klientek specjalną promocję. Zbliżoną zresztą do tej, którą aktualnie znajdziecie też w Rossmannie. Święto zakochanych to idealna okazja nie tylko, by obdarować czymś wyjątkowym bliską nam osobą, ale również sprawdzić upominek. Dzięki Hebe możemy zaopatrzyć się w kosmetyki naszych ulubionych marek, dzięki akcji 2+2 za 2 dwa grosze. To akcja, którą często można spotkać w sieci tych drogerii i jest ona równie popularna, co 2+2 gratis w Rossmannie. Polegają one w zasadzie na tym samym, czyli zwiastują porządne zakupy! 

Promocja Hebe 2+2 za grosze na Walentynki 2019: na czym polega i jakie marki obejmuje?

Czym promocja 2+2 w Hebe różni się od promocji 2+2 w Rossmanie? Otóż w tej drugiej płacicie tylko za dwa droższe produkty, a pozostałe otrzymujecie gratis. Natomiast w Hebe, także wybieracie cztery rzeczy, płacicie za dwie droższe, a dwie kolejne płacicie po groszu. W przypadku promocji w drogerii Hebe, w przeciwieństwie do Rossmanna, nie wybiera ona produktów do promocji tematycznie, a według marek. Dlatego, zanim wybierzecie się na zakupy, warto wcześniej wiedzieć, które dokładnie firmy są objęte akcją zniżkową. W aktualnej akcji zniżkowej udział biorą znane i popularne marki kosmetyczne, takie jak Makeup Revolution, Gosh, L'Oréal Paris, Physicians Formula, Eveline Cosmetics, Revlon, Hean, Ingrid, Pierre René, Maybelline, Max Factor, Bourjois, Rimmel. Bell Hypoallergenic, Lirene, Cashmere oraz AA. Musicie mieć na uwadze, że aby skorzystać z promocji 2+2 za 2 grosze, musicie wybrać cztery produkty w ramach jednej marki. Rabat nie zostanie uwzględniony, jeśli przy kasie pojawicie z kosmetykami różnych brandów. Jest to jednak świetna opcja, by skompletować zestaw idealny, czyli na przykład podkład, bazę, puder i korektor. Promocję polecamy także tym, którzy chcieliby przetestować kosmetyki danej marki. W tej sytuacji sporo zaoszczędzicie, bo zapłacicie pełną kwotę tylko za dwa produkty. 

Jak sprawdzić termin ważności kosmetyków? Pomoże Wam kosmetyczny kalkulator >>>

Hebe 2+2 za grosze: do kiedy trwa promocja?

Promocja 2+2 za 2 grosze w Hebe rozpoczyna się dzisiaj, czyli 7 lutego i potrwa dokładnie do Walentynek, czyli do 14 lutego 2019. Warto też mieć na uwadze fakt, że akcja promocyjna trwa w wybranych lokalach, dlatego nie zdziwcie się, jeśli w drogerii Hebe w Waszym mieście nie skorzystacie z walentynkowej promocji. Czy tak, jak w przypadku Rossmanna, aby skorzystać ze zniżek trzeba mieć kartę członkowską? Nie, ale nie zmienia to faktu, że karta Hebe przydaje się przy innego typu akcjach promocyjnych, więc nie zaszkodzi, by mieć ją w swoim portfelu lub jako aplikacji w telefonie. 

Hebe: teraz wszystkie zapachy -60%

Promocja 2+2 za 2 grosze, to nie koniec zniżkowych atrakcji w drogerii Hebe. Oprócz akcji, w ramach których możecie kupić 4 różne kosmetyki wybranej marki, z czego płacicie pełną kwotę za 2, a za 2 pozostałe dopłacacie 2 grosze, w drogerii aktualnie dostępna jest inna promocja. I obejmuje ona wszystkie zapachy. Co ważne, nie tylko damskie, ale też męskie, co oznacza, że to z kolei idealna okazja, by pomyśleć o drugiej połówce w kontekście walentynkowego prezentu. Wszystkie zapachy przecenione są -60% i wybór jest naprawdę spory! Zniża dotyczy produktów wielu znanych marek, jak m.in. Moschino, Calvin Klein, Lacoste, Hugo Boss czy Paco Rabbane. Podobnie, jak w przypadku 2+2 za 2 grosze, promocja na zapachy także trwa do 14 lutego. To świetna opcja dla zapominalskich lub zostawiających zakup walentynkowego prezentu na ostatnią chwilę. Hebe może być odpowiednim rozwiązaniem tych problemów. 

Tusz do rzęs dla alergików. Gdzie kupić mascarę dla wrażliwych oczu? >>>

Hebe online? Drogeria internetowa to kwestia czasu!

To nie koniec dobrych wiadomości dla fanek drogerii Hebe. Już niebawem zakupy będziecie mogły robić nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również online. Ten fakt ucieszy przede wszystkim te Was, które nie mają w swojej okolicy żadnego lokalu Hebe i za każdym razem, kiedy drogeria uruchamia jakąś promocję, muszą obejść się smakiem. Ma się to zmienić już w marcu 2019! Pojawiły się bowiem doniesienia, że Jeronimo Martins, czyli właściciel popularnych supermarketów Biedronka, zamierza wprowadzić do Hebe sprzedaż internetową. W przypadku tej drogerii byłby to przełomowy krok, w końcu dorównujący konkurencji. Zakupy online można przecież robić już w Rossmannie, gdzie również obowiązują popularne promocje, jak na przykład 2+2 gratis, drogerii Natura, Kontigo, no i oczywiście w Sephorze czy Douglasie.