To, że Kevin Spacey nie pojawi się w kolejnym sezonie House of Cards wiedzieliśmy już jakiś czas temu. I chyba nie trzeba przypominać, co o tym zadecydowało. Co więcej, był już nawet taki moment, że kontynuacja całej produkcji wisiała już na włosku. Ale na szczęście producenci jednego z największych serialowych hitów Netflixa stwierdzili jednak, że nie mogą nie zaserwować widzom odpowiedniego zakończenia i postanowili kontynuować zdjęcia. A to mogło znaczyć tylko jedno - ostatni sezon House of Cards należeć będzie do Claire Undwerwood, czyli Robin Wright

ZOBACZ TAKŻE: Córka znanej aktorskiej pary zagra w trzecim sezonie „Stranger Things”!

Oprócz Robin Wright w roli prezydenta Stanów Zjednoczonych na ekranie nie zabraknie na pewno Michaela Kelly, czyli serialowego Douga Stampera, a także Jayne Atkinson wcielającej się w postać Catherine Durant, Patricii Clarkson jako Jane Davis, Constance Zimmer - odtwórczyni roli Janine Skorsky czy Dereka Cecila, czyli Setha Graysona. Ponownie pojawi się też Campbell Scott jako Mark Usher oraz Boris McGiver w roli Toma Hammerschmidta. 

Szczegóły dotyczące fabuły ostatniego sezonu House of Cards nie są jeszcze znane, jednak pojawił się już pierwszy zwiastun zapowiadający najnowszą serię i możecie zobaczyć go poniżej. Premierę zaplanowano na jesień tego roku. Czekamy z niecierpliwością!