W lesie dziś nie zaśnie nikt to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Bartosz M. Kowalski, reżyser głośnego Placu zabaw, postanowił zrealizować pierwszy polski horror, w dodatku slasher. Niestety, z powodu zagrożenia epidemicznego wywołanego koronawirusem i zamknięciem kin premiera zaplanowana na 13 marca została przesunięta. Nie na długo. Właśnie dowiedzieliśmy się, że film W lesie dziś nie zaśnie nikt trafił na Netflix!

„Film „W lesie dziś nie zaśnie nikt” został dziś udostępniony dla polskich widzów w serwisie Netflix. Dzięki temu publiczność pragnąca obejrzeć pierwszy polski slasher, będzie mogła zrobić to już teraz. To dla nas ważny i wyjątkowy krok, pozwalający przedstawić ten pełen grozy i humoru obraz w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego polskim odbiorcom, którzy od dłuższego czasu wyrażali swoje zainteresowanie tą produkcją” – czytamy w komunikacie producenta filmu. 

To ogromna niespodzianka i świetny ruch. Z powodu zagrożenia koronawirusem popularność serwisów steamingowych ogromnie wzrosła. Na podobny krok zdecydował się również Jan Komasa, którego najnowszy film Sala samobójców. Hejter, który zdążył wejść do kin na dwa tygodnie, także trafił do sieci i można go obejrzeć m.in. na Player.pl.

„Sala samobójców. Hejter” Jana Komasy to film, którego nie da się zapomnieć. Dlaczego musicie go zobaczyć? >>>

W lesie dziś nie zaśnie nikt online na Netflix. O czym jest pierwszy polski horror?

W lesie dziś nie zaśnie nikt opowiada historię grupy nastolatków, którzy lądują na letnim obozie. Zostają tam pozbawieni dostępu do smartfonów oraz internetu. Ale szybko okazuje się, że będą musieli walczyć o przetrwanie na serio i zmierzyć się z prawdziwym niebezpieczeństwem. W związku z tym, że W lesie dziś nie zaśnie nikt to slasher, bohaterowie będą znikać po kolei w niewyjaśnionych okolicznościach. W obsadzie znaleźli się Julia Wieniawa z którą rozmawialiśmy jakiś czas temu na planie filmu, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Michał Lupa, Sebastian Dela, Gabriela Muskała, Olaf Lubaszenko, Piotr Cyrwus, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski, Michał Zbroja, Bartłomiej Firlet oraz Sebastian Stankiewicz.

Autorami scenariusza W lesie dziś nie zaśnie nikt są reżyser Bartosz M. Kowalski, Jan Kwieciński, czyli producent oraz Mirella Zaradkiewicz – producent kreatywna. Za muzykę odpowiada natomiast Radzimir Dębski, czyli JIMEK.

Urodowe sekrety gwiazd – jak dba o siebie Julia Wieniawa? [WYWIAD] >>>