Petersburg słynie ze swoich luksusowych domów handlowych, w których każda wizyta powinna zostać upamiętniona. Z najnowszym projektem miasto wychodzi naprzeciw potrzebom swoim mieszkańcom i odwiedzającym. Przy pomocy projektantów z Hongkongu w jednym z ekskluzywnych domów towarowych powstał specjalny tunel do robienia selfie

Najwyraźniej potrzeba na idealne zdjęcie jest większa, niż wizyta w gabinecie kosmetycznym i spa. To właśnie w części poświęconej zdrowiu i urodzie stworzono przestrzeń, w której każdy klient może poczuć się jak gwiazda.

Na czym polega cały sekret tego miejsca? Światło. Jedna ze ścian tunelu pokryta została lustrami, które odbijają biel ścian po przeciwnej stronie. Rozproszone w ten sposób światło pozwala na perfekcyjne ujęcie twarzy, na której brak jakichkolwiek cieni. 

Projektanci dedykowali stworzoną przez siebie przestrzeń "autorefleksji i sztuce selfie". Za projekt firma została nominowana do nagrody "Surface Design Awards 2017". Nagroda, nagrodą - poczekajmy lepiej na falę idealnych selfie umieszczanych za portalach społecznościowych przez zadowolonych klientów.