Biżuteria polskich marek na lato 2021

Szukacie modnej biżuterii na wiosnę i lato 2021? Znajdziecie ją w najnowszych kolekcjach polskich marek. Do czterech z nich mamy szczególny sentyment. Ujęły nas przepięknymi kampaniami – ożywczymi i kolorowymi albo nostalgicznymi i zmysłowymi, a także projektami, które choć zgodne z najświeższymi trendami, mają swój własny charakter. A nawet kryją w sobie magiczną moc, dzięki czemu pełnią rolę współczesnych amuletów. Wy też się zachwycicie! Zresztą zobaczcie same. 

Morskie opowieści według Maar Jewellery

Premierę miała kilka dni temu, a my wciąż nie potrafimy myśleć o niczym innym. Najnowsza kolekcja polskiej marki MAAR, założonej w ubiegłym roku przez Agatę Wojtczak i Antoniego Bielawskiego, ma wszystko, czego potrzebujemy tego lata – delikatność, nonszalancję i odrobinę słodyczy. I niesie za sobą obietnicę rychłych wakacji. Główną inspiracją do jej stworzenia był bowiem podwodny świat – ukwiały, wodorosty, obłe organiczne kształty. Nie dziwi więc, że biżuterię – bliskie szyi koraliki, złote naszyjniki i pierścionki XXL zdobią perły, korale i akwamaryny, a oprócz nich także czyste jak woda kamienie księżycowe i kryształy górskie. Zaskakujący element kolekcji? Naszyjniki i bransolety w formie łańcuchów (silny trend tego lata) – inne niż wszystkie, bo dwukolorowe, czyli będące połączeniem srebra i złota. Zobaczcie nasze ulubione zdjęcia z kampanii autorstwa Miłki Świtalskiej.


fot. Miłka Świtalska / materiały prasowe MAAR


fot. Miłka Świtalska / materiały prasowe MAAR


fot. Miłka Świtalska / materiały prasowe MAAR

Rosa Gold Chains

Kolejna kampania, która nas zachwyciła? Zdjęcia promujące letnią kolekcję marki Rosa. Zrobiła je Sonia Szóstak, która postanowiła zabrać nas na leniwe wakacje nad morzem. I sprawiła, że niemal poczuliśmy wiatr we włosach i piasek na skórze. Nie znaczy to jednak, że odwróciła naszą uwagę od samej biżuterii – to niemożliwe, bo obok tych pierścionków, bransoletek i naszyjników nie da się przejść obojętnie. Wśród nich nie brak charakterystycznych dla marki sygnetów, a także błyskotek zdobionych perłami. Ta kolekcja to wynik fascynacji tradycyjnym rzemiosłem, a także biżuterią antyczną i tą przekazywaną z pokolenia na pokolenie. 


fot. Sonia Szóstak / materiały prasowe ROSA

Zobacz także:

Mokave Jewellery

Szukasz biżuterii, która przynosi szczęście? Współczesne amulety znajdziesz w najnowszej kolekcji marki Poli Crobot – Mokave Jewellery. Głównym motywem najnowszej kolekcji są gwiazdy – „symbol przewodniczki i opiekunki”. Mają nam przypominać, byśmy troszczyły się o siebie i były dla siebie wyrozumiałe. Wolałabyś dodać sobie odwagi albo przyciągnąć powodzenie? Także znajdziesz tu coś dla siebie. 

Berries & Co

Rolę talizmanów z powodzeniem mogą także pełnić naszyjniki marki Berries & Co, których wisiorek skrywa w sobie liczne i drobne kamienie – cytryny, topazy, szafiry... – do wyboru, do koloru. Kamienie szlachetne i minerały zdobią także kolczyki czy pierścionki marki. Poniżej kilka naszych ulubionych modeli: