Smart is the new sexy, dlatego Glamour we współpracy z Levi’s® organizuje spotkania z kobietami, które odnoszą sukces w swojej dziedzinie i które mogą Cię zainspirować. Czwarte warsztaty z tego cyklu poświęcamy social mediom i kobietom, które mają w nich ważny głos. Już 8 grudnia w Warszawie spotkacie Jessikę Mercedes, Zosię Zborowską oraz Martę Dyks.

Jessica Mercedes ma 25 lat,  a bloga Jemerced.com prowadzi już od 2010 roku i stała się ikoną polskiej blogosfery modowej. Na Instagramie obserwuje ja blisko milion followersów. Nic dziwnego, że marki sponsorują jej wyjazdy na fashion weeki i egzotyczne wakacje. To Jessica jest najbardziej odpowiednią osobą, której powinniśmy zadać pytanie, jak rozwinąć swoje media w dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo i wciąż być sobą.

Zosia Zborowska na co dzień jest aktorką teatralną i serialową. Serca fanów podbiła jednak swoim profilem na Instagramie, gdzie najbardziej popularne są jej Insta stories. Zosia pokazuje dużą dawkę dystansu, w zabawny sposób opowiadając o otaczającej nas rzeczywistości. Przemyca w nim też wątki dydaktyczne o ekologii, zdrowym stylu życia, antykoncepcji czy prawach zwierząt. Jej profil powinni odwiedzić wszyscy, którzy mają zły humor albo chcą mieć po prostu jeszcze lepszy. Kocha Instagrama do tego stopnia, że na założenie konta namówiła swoją mamę, która śledzi już 70 tys. followersów.

Marta Dyks to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek. Pojawiła się na okładkach najważniejszych czasopism modowych na świecie i kampaniach najbardziej znanych marek. Oprócz tego Marta jest aktywistką, walczącą o prawa kobiet. Była jedną z organizatorek Marszu Godności i broniła wolności dziewczyn do decydowania o swoim ciele, potem „czarny protest”, kolejne demonstracje, lipcowa walka o sądy i konstytucję. Podobnie jej Instagram to nie tylko migawki  z życia modelki, ale też sporo ważnych społecznie hashtagów.

 

Przyjdź na warsztaty i ucz się od najlepszych! Widzimy się 8 grudnia  o godz. 15 w Warszawie na ul. Szpitalnej 8 w TFH Koncept. Rejestracja na warsztaty poprzez formularz na dole strony.

 

Rejestracja na warsztaty: