Już 17 października odbędzie się huczne otwarcie nowych sklepów w warszawskiej Promenadzie. W centrum handlowym pojawią się nasze ulubione sklepy: Massimo Dutti, Guess, CK Jeans, Deni Cler, Elisabetta Franchi, Premium Home, Molton, E-obuwie, Imperial, Sinsay, Mohito oraz Liu Jo. Po krótkiej przerwie wracają także butiki Max Mara, Marella, Pinko, Tommy Hilfiger, Lanoro, Ochnik, W.Kruk, Warsaw Concept Store i wiele innych. Z tej okazji czeka nas mnóstwo atrakcji. Jakich? Śpieszymy z wyjaśnieniem!

19 października o godzinie 18 czeka na Was wyjątkowa niespodzianka. Otwarcie salonu e-obuwie uświetni spotkanie z Dawidem Kwiatkowskim. Będzie okazja na zrobienie zdjęcia z wokalistą i zdobycie autografu 19 października o godzinie.18 To jednak nie koniec. Będzie można wygrać również vouchery rabatowe! Dlatego warto wybrać się do Promenady w dniach 17-20 października.

Przy nowym pasażu Aleja Fontann oraz w okolicy strefy gastronomicznej Republika Smaku czterech mimów w strojach kucharzy będzie częstowało gości słodkimi krówkami. Otwarcie strefy gastronomicznej odbędzie się z udziałem Damiana Kordasa, zwycięzcą Master Chefa, który przeprowadzi pokazy kulinarne z udziałem youtuberów Stuu i Blowka. Wy również otrzymacie możliwość na wspólne gotowanie z Damianem! Wystarczy, że weźmiecie udział w konkursie. Szczegóły znajdziecie na oficjalnym profilu Promenady na Facebooku. Oprócz tego, podczas trwania eventu, za każde wydane 50 zł w strefie Republika Smaku macie szansę, aby zdobyć kolejne 20 zł!

Zwieńczeniem hucznego otwarcia nowych sklepów będzie występ teatru tańca Mira Art. Przedstawienie odbędzie się na tle fontanny z efektami świetlnymi. Zapowiada się prawdziwa uczta dla oczu i uszu! Z kim widzimy się w Promenadzie?