Piosenka Shallow jest już tak popularna, że chyba nie ma osoby, która by jej nie słyszała. Utwór powstał na potrzeby produkcji Narodziny gwiazdy, a w filmie zaśpiewał go duet wcielający się również w główne role, czyli duet Lady Gagi i Bradley Cooper. Na platformie YouTube przebój zdobył ponad 345 milionów wyświetleń. Shallow nagrodzono Grammy i Złotym Globem, a także najbardziej prestiżową statuetką, czyli Oscarem w kategorii Najlepsza piosenka. Występ podczas oscarowej gali, kiedy Lady Gaga i Bradley wykonali Shallow wzbudził wiele emocji. Artyści stworzyli na scenie wyjątkowo intymną atmosferę i otrzymali owacje na stojąco. Ich wykonanie uruchomiło lawinę spekulacji na temat rzekomego romansu, ale wokalistka zdementowała te plotki tłumacząc, że to była tylko gra aktorska. 

„Narodziny gwiazdy” - zobaczcie scenę, którą wycięto z filmu! Lady Gaga i Bradley Cooper śpiewają w niej zupełnie nową piosenkę >>>

Internauci uważają, że wersja Shallow z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo to porażka

Piosenkę z filmu Narodziny Gwiazdy pokochali fani z całego świata, także z Polski. Niedawno pisaliśmy o tym, że powstała wersja Shallow po śląsku w wykonaniu dziewczyn z zespołu Frele. Kolejnym coverem utworu oryginalnie napisanego przez Lady Gagę, Marka Ronsona, Anthony’ego Rossomando i Andrew Wyatta była wersja Kuby Jurzyka i Małgorzaty Kozłowskiej. Przebój przetłumaczony na język polski zachwycił internautów. Trochę gorzej było z wykonaniem Shallow przez Mateusza Ziółko i Rafała Szatana, czyli zwycięzcę i finalistę programu Twoja twarz brzmi znajomo. Z okazji 11. sezonu zaśpiewali podczas premiery pierwszego odcinka słynny już filmowy utwór, ale fani nie pozostawili na nich suchej nitki. Uznali to za porażkę i najgorszą wersję, jaką słyszeli (i oglądali). Nie podobała im się przede wszystkich charakteryzacja męża Basi Kurdej-Szatan na Lady Gagę. Zobaczcie wideo powyżej w galerii - rzeczywiście poszło im aż tak źle?