Potańcówki – Lato w Nowym, ul. Madalińskiego 10/16 (Nowy Teatr)

Zabierzcie znajomych i idźcie potańczyć do jednego z najbardziej cool miejsc w stolicy. Dziedziniec Nowego Teatru wypełni się w piątek muzyką na żywo, którą zapewni Mała Orkiestra Dancingowa. Jeżeli chcecie poczuć klimat międzywojennej Warszawy, to najlepszy czas i miejsce.

Najlepsze muzyczne imprezy w tym roku, których nie możecie przegapić >>>

GirlsDay w butiku KOPI, ul. Nowogrodzka 40

Dziewczyńskie spotkanie w uroczym, różowym butiku KOPI to świetny pomysł na spędzenie soboty. Oprócz rozmów w miłym towarzystwie i zakupu biżuterii Natalii Kopiszki, będziecie mogły nabyć nasze ulubione t-shirty od momu warsaw i naturalne kosmetyki Hagi Cosmetics.

Jadę na wczasy i moje rośliny też! Czyli pensjonat dla roślin w Pokoju Na Lato, ul. Towarowa 25

Wyjeżdżacie na urlop i nie macie nikogo, kto podlewałby w tym czasie Wasze kwiatki? Możecie przynieść je do Pokoju Na Lato, wypełnić specjalny formularz, w jaki sposób pielęgnujecie rośliny i nie martwić się o nie, ponieważ Justyna z Yust Flowers stworzy im komfortowe warunki. Pensjonat dla roślin to najlepszy pomysł, o jakim ostatnio słyszałyśmy! A jak już będziecie na Towarowej, to zatrzymajcie się i wypijcie lemoniadę, bo Pokój Na Lato poleca się także na leniwe, weekendowe popołudnia.

59. sezon Koncertów Chopinowskich w Łazienkach Królewskich, ul. Agrykola 1

Nie ma nic lepszego niż piękna muzyka na żywo w otoczeniu magicznych Łazienek Królewskich. Koncerty Chopinowskie są kulturalną wizytówką Warszawy, a frekwencja podczas niedzielnych, letnich popołudni jest naprawdę imponująca.

Filmowe premiery lipca. Na co warto wybrać się do kina? >>>

Targ Śniadaniowy, skwer Grupy AK Granat (Mokotów) lub aleja Wojska Polskiego 4

Jeżeli jesteście fanami długich, leniwych śniadań (czyli jedynych słusznych), koniecznie wybierzcie się na Targ śniadaniowy i nie zapomnijcie dużego koca. Weźcie znajomych, dzieci i zwierzaki, bo w towarzystwie smakuje najlepiej, wiadomo!

Eden Bistro, ul. Jakubowska 16/7

Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca na kulinarnej mapie Warszawy, a w ten weekend planujemy wybrać się na obiad do Eden Bistro na Saskiej Kępie. Eden Bistro znajduje się w klimatycznym Domu Funkcjonalnym, a oprócz spróbowania wegańskich i wegetariańskich dań możecie kupić kwiaty w szklarni w ogródku.

Kino festiwalowe w Iluzjonie, ul. Narbutta 50A

Na Starym Mokotowie w Kinie Iluzjon przez cały lipiec potrwa przegląd filmowych faworytów na tegorocznych festiwalach, dlatego wszyscy, którzy przegapili seansy, mają szansę nadrobić zaległości. W ten weekend na ekranie oscarowe Tamte dni, tamte noce oraz Dusza i ciało. Po filmie polecamy piwko (lub lemoniadę) i hummus oraz relaks na leżakach w Cafe Iluzja.

Gverilla – koncert premierowy, ul. Wioślarska 6 (Hocki Klocki)

Najpopularniejszy klub nas Wisłą i jedno z najgorętszych ostatnio nazwisk w szeroko rozumianym hip-hopie, czyli Hocki Klocki i Gverilla zapraszają na premierowy koncert długo wyczekiwanej płyty artysty. Nie macie planów na sobotni wieczór? Nowego materiał od Gverilli posłuchacie na żywo od 20.00!