Wellme to pierwsze profesjonalne mobilne usługi kosmetyczne dostępne w Polsce. To również rewolucja w dziedzinie wellness & beauty - teraz, by o siebie zadbać, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wellme powstało z myślą o współczesnych kobietach, którym trudno znaleźć czas dla siebie w ciągu intensywnego dnia, kiedy łączą obowiązki zawodowe z domowymi. O kobietach, które lubią i chcą czuć się i wyglądać dobrze, jednak z uwagi na szybki tryb życia, nie zawsze są w stanie umówić się na wizytę w tradycyjnym salonie urody lub są dyspozycyjne jedynie w godzinach, kiedy wizyty u kosmetyczki czy fryzjera są  po prostu niemożliwe. Wellme rozwiązuje ten problem i jest idealną propozycją dla aktywnych kobiet.

W ofercie Wellme jest bogaty wybór zabiegów, wykonywanych przez profesjonalnych stylistów, w miejscu i czasie dogodnym dla klienta. Styliści są wyposażeni we wszystkie niezbędne narzędzia, dlatego mogą wykonać usługę w domu, biurze lub hotelu. Dzięki temu można przygotować się na ważne spotkanie, służbowy bankiet, uroczystą kolację lub po prostu podarować sobie chwilę przyjemności w każdym dogodnym momencie.

Platformy “beauty on demand” stały się bardzo popularne w wielu krajach, przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. W Europie liderem na rynku mobilnych usług kosmetycznych jest Wielka Brytania, a szczególnie Londyn. Żyjące w biegu kobiety doceniły komfort usług dopasowanych do ich stylu życia oraz związaną z tym oszczędność czasu. Kultura “on demand” rozwija się w wielu obszarach – aby obejrzeć film nie czekamy na wieczór, po prostu włączamy Netflix, kiedy mamy na to ochotę. Korzystamy też z aplikacji uber do zamówienia kierowcy lub dostawy pizzy. Tak powstaje kultura "tu i teraz". Wtedy, kiedy potrzebujemy. Ten sam model sprawdza się z powodzeniem w segmencie usług beauty. Wellme działa obecnie na terenie całej Warszawy, wkrótce jednak planuje objąć swoim zasięgiem kolejne duże miasta w Polsce.

Jak to działa? By zamówić stylistę Wellme, wystarczą 3 proste kroki:

- wybierz usługę i wskaż lokalizację.

- zarezerwuj dogodny termin

- wybierz stylistę.

Zobacz także:

A następnie usiądź wygodnie i podziwiaj efekty!

Styliści Wellme przyjadą we wskazane miejsce, wyposażeni w profesjonalny sprzęt oraz najwyższej klasy kosmetyki. Pracują od 7.00 rano do 24.00 wieczorem, 7 dni w tygodniu. Wellme powstało po to, aby zadbać o Ciebie zawsze, kiedy tego potrzebujesz. W aktualnej ofercie Wellme znajdują się następujące serwisy: włosy – stylizacja, strzyżenie, koloryzacja i pielęgnacja; paznokcie – manicure i pedicure klasyczny, hybrydowy, żelowy i japoński; makijaż – dzienny, wieczorowy i lekcja makijażu, zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało; depilacja, oprawa oka, opalanie natryskowe oraz masaż – zdrowotny i relaksujący. Sekcja fryzjerska została stworzona we współpracy z Orbico Salon Professional – styliści pracują na markach Wella, Nioxin i GHD. Sekcja paznokcie została przygotowana we współpracy z markami Manucurist Paris oraz OPI. Zabiegi kosmetyczne wykonywane są na kosmetykach Comfort Zone, a depilacja na produktach marki Lycon.

Wartości, jakimi wyróżnia się marka Wellme, to:

- jakość – starannie dobrany i profesjonalnie przeszkolony zespół Wellme świadczy usługi najwyższej jakości, z wykorzystaniem doskonałych produktów, wprowadzając zupełnie nowy standard na rynku mobilnych usług kosmetycznych;

- komfort – mobilni styliści przyjeżdżają do klienta z kufrem zawierającym wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria, tak aby klient mógł zrelaksować się podczas wykonywanej usługi, nie musząc nic przygotowywać przed przyjazdem stylisty;

- elastyczność – usługi Wellme są dostępne w godzinach od 7.00 do 24.00, w dowolnym miejscu na terenie Warszawy. To klient decyduje o dogodnej dla niego porze i miejscu.

Jako Wellme obiecujemy coś niezwykle cennego – oszczędność czasu i komfort. Ale te wartości nie miałyby znaczenia, gdyby nie jeszcze jeden – bardzo ważny – aspekt, który nas wyróżnia. To jakość. Obiecujemy profesjonalizm jak w najlepszym salonie. Świadczymy najwyższej klasy usługi, tyle, że w salonach domowych. – mówi Anna Grabkowska-Chlebek, Wellme Director w firmie Orbico Beauty.

A więc, nie zwlekaj - odwiedź Wellme już dziś!

Zajrzyj też na Facebook i na Instagram Wellme