Weronika Rosati (34) jest kolejnym gościem naszego programu "Gala Studio". Aktorka w nowym wywiadzie opowiedziała nam o ciąży, porodzie, a także samotnym macierzyństwie. Marzyłam o pełnej rodzinie dla córki - mówi szczerze Rosati. Ale życie ułożyło się inaczej, niż sobie zaplanowała. Udało jej się jednak zbudować dla małej Elizabeth szczęśliwy dom, w którym dziewczynka otoczona jest miłością mamy, babci i dziadka. Czy Weronika zostanie z córką w Polsce na dłużej? Okazuje się, że nie zrezygnowała z kariery w Hollywood. Mnie nigdy nie wycięto z żadnego filmu - mówi nam Rosati. Dodaje, że śledzi karierę Joanny Kulig i Rafała Zawieruchy oraz że bardzo im kibicuje. A czy kiedykolwiek, podczas castingów czy na planach filmowych w Los Angeles, spotkała się z niewłaściwym traktowaniem ze strony reżysera lub producenta? Rosati zdradza, że tak, i to na długo przed rozpoczęciem słynnego protestu "Me Too". Ale to, co się dzieje w Hollywood, to się dzieje w każdym innym środowisku. Wszędzie - tłumaczy aktorka. Czy Rosati dziś czegoś żałuje? Czy musiała z czegoś zrezygnować? Czy złamano jej serce? Zobacz wywiad z Weroniką Rosati, jaki w "Gala Studio" przeprowadziła Natalia Hołownia, i przekonaj się! Rozmowa odbyła się w hotelu H 15. PONIŻEJ trzy części wywiadu.

Weronika Rosati w "Gala Studio"

 

Weronika Rosati o córce Elizabeth

Chciałabym ją wychować na kobietę, która ma poczucie własnej wartości, która wie, że może marzyć i że wszystko jest osiągalne.

Chcę, żeby wiedziała, że dla mnie jest najważniejszą osobą na świecie. Nie ma nikogo innego ważniejszego.

Weronika Rosati o samotnym macierzyństwie

To jest trudny temat... Myślę, że żadna matka nie odchodzi od ojca swojego dziecka, jeżeli dziecko ma parę miesięcy, jeśli nie ma bardzo poważnych powodów. Ja miałam bardzo poważne powody, które jak widać dotąd bolą, mimo że minęło bardzo dużo czasu już... Podejmowałam tę decyzję długo i ze świadomością, że podejmuję ją dla swojej córki, więc nie podejmowałam jej myśląc o sobie, ale o mojej rodzinie.

Weronika Rosati o "Me Too"

To, co się dzieje w Hollywood, to się dzieje w każdym innym środowisku. I wszędzie. I w środowisku polskim filmowym, i medialnym, i dziennikarskim, i lekarskim. Każdym.

Weronika Rosati o Joannie Kulig

Z Joasią się widziałam i bardzo w ogóle ją lubię i pozdrawiam, i jej brzuszek. Bardzo się cieszę. I Rafał Zawierucha. Oni przecierają drogę dla innych. Bo na przykład środowisko hiszpańskie aktorów czy francuskie czy włoskie - oni sie bardzo razem trzymają. Tak bym chciała żeby było też z polskimi aktorami za granicą.

Weronika Rosati jest aktorką. Gra w polskich i zagranicznych filmach i serialach. Dzieli życie zawodowe między Warszawę a Los Angeles. Rosati była nominowana do Polskich Nagród Filmowych Orły za rolę w "Obławie" Marcina Krzyształowicza. Wcieliła się w Dżemmę w pierwszym "Pitbullu" Patryka Vegi, gdzie partnerował jej Marcin Dorociński. Ma za sobą udział w amerykańskich produkcjach u boku takich gwiazd, jak Al Pacino, Dustin Hoffman, Collin Farrell czy Nicolas Cage. Rosati ma 34 lata, wychowuje córkę Elizabeth.

Nowym wywiadem z Weroniką Rosati w "Gala Studio" zachwyciła się Doda>>