Sytuacja związana z pandemią koronawirusa sprawiła, że zdecydowana większość z nas spędza teraz czas w domu. W związku z tym chętniej gotujemy, robimy przetwory, a także podejmujemy się innych – kuchennych wyzwań, które pomogłyby spożytkować nam wolny czas. Jedna z micro influencerek z Polski postanowiła, że zrobi domową kombuchę, czyli napój ze słodkiej herbaty poddany fermentacji. Agnieszka Berezowska (@agie_bere) pokazała na swoim Instagram Stories, jak przygotowuje kombuchę krok po kroku. Następnie ją przetestowała. I tego prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. Po otwarciu butelki sfermentowany napój dosłownie eksplodował, a tym samym zalał sufit, lampy i ścianę w mieszkaniu dziewczyny.

Mimo tego, że nie wszystko poszło zgodnie z planem, użytkowniczka aplikacji postanowiła opublikować wideo na swoim Instagram Stories. Dodała również wymowne zdjęcie, pod którym szybko pojawiły się pozytywne komentarze. Obserwatorzy Agnieszki Berezowskiej przyznali, że bardzo jej współczują, ale wideo jest całkiem zabawne – od razu poprawił im się humor. Pod zdjęciem pojawiły się również komentarze wsparcia od gwiazd internetu, m.in. od Pani Ekscelencji. Natomiast Jessica Mercedes pokazała wideo z eksplodującą kombuchą w roli głównej na swoim InstaStory.

Kojarzycie wpadkę podczas wywiadu dla BBC, która jest HITEM internetu? Głos zabrała cała rodzina >>>

Użytkownicy Instagramu szybko zauważyli, że mimo (powiedzmy sobie szczerze) kryzysowej sytuacji dziewczyna zachowała spokój. Podeszła do sprawy z dystansem i na luzie. Jak sami przyznają, bardzo szanują fakt, że zdecydowała się na publikację wideo w swoich mediach społecznościowych. Jest bardzo prawdziwe, naturalne i właśnie dzięki temu stało się viralem. Znajdziecie je na InstaStory @agie_bere. Teraz pozostaje nic innego jak zamalować zniszczoną ścianę. Trzymamy kciuki!