W najnowszej reklamie linii lotniczych Emirates, która została obejrzana na YouTube już prawie 3 mln razy, Jennifer Anistonwystępuje z małym chłopcem, który zaczepia ją podczas podróży samolotem. Na pokładzie Emirates A380 aktorka bierze prysznic, a po wyjściu z łazienki spotyka na swoim miejscu chłopca o imieniu Cooper, który bawi się modelem samolotu. Jennifer Aniston odprowadza go do rodziców podróżujących klasą ekonomiczną i zamienia się na miejsca z jego mamą, by pograć z Cooperem na konsoli. 

Jennifer Aniston jest drugą po Nicole Kidmanhollywoodzką aktorką zaproszoną do współpracy z Emirates. Taki kontrakt oznacza kilka filmów promocyjnych oraz sesje zdjęciowe na pokładzie samolotu, wszystko wyceniane na około 5 mln dolarów za rok. 

Reklama z Jennifer Aniston została wyreżyserowana przez Bryana Buckley'a, który ma na swoim koncie m.in. nominację do Oscara za swój krótkometrażowy film ""ASAD". W branży znany jest jednak przede wszystkim z reklam emitowanych podczas Super Bowl. Zobaczcie jego najnowszą produkcję: