W latach 90. był u szczytu popularności. Serial Beverly Hills, 90210, emitowany w latach 1990-2000 oglądali nastolatkowie, a występujący w nim główni aktorzy stali się idolami młodych ludzi na całym świecie. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili perypetie licealistów z luksusowego miasta, którzy borykali się z pierwszymi miłościami, złamanym sercem, eksperymentowali z alkoholem i narkotykami, a także przeżywali życiowe tragedie. Na fali popularności powstały dwa spin-offy: Melrose Place z 1992 roku i Models, Inc. z 1994 roku. Dużą oglądalnością cieszył się również remake serialu z 2008 roku, zatytułowany 90210.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów kultowego Beverly Hills, 90210! Zagraniczne portale, w tym m.in. Deadline poinformowały o tym, że trwają zaawansowane prace nad pełnometrażowym filmem z udziałem oryginalnej obsady!

Będzie kontynuacja Lizzie McGuire? Hilary Duff komentuje powrót naszego ulubionego serialu z dzieciństwa! >>>

Powstaje pełnometrażowy film Beverly Hills, 90210 z oryginalną obsadą

Spekulacje o tym, że powstanie reboot słynnego serialu pojawiły się już jakiś czas temu. Kilka miesięcy temu Tori Spelling, jedna z głównych bohaterek, opublikowała na Instagramie zdjęcie, podpisując je „Back to work” i oznaczając stację CBS, która emitowała serial w latach 90. Wygląda na to, że już niedługo doczekamy się kontynuacji Beverly Hills, 90210 w postaci pełnometrażowego filmu z gwiazdami oryginalnej obsady: Jennie Garth, Jason Priestley, Ian Ziering, Brian Austin Green, Gabrielle Carteris oraz Tori Spelling. Nie wiadomo, kiedy nastąpi premiera. Producenci są w trakcie negocjacji ze stacjami telewizyjnymi i platformami streamingowymi, aby sprzedać film Beverly Hills, 90210. Cieszycie się na powrót słynnego serialu?